Razem 29 459 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Działająca od listopada 1999 roku firma MARIO-CAR jest autoryzowanym dealerem samochodów marki "Peugeot". W siedzibie firmy, zlokalizowanej przy ul. Katowickiej w Tychach, znajduje się salon sprzedaży, stacja serwisowa oraz blacharsko-lakiernicza.
Od października 2007, firma rozszerzyła działalność umożliwiając wynajem samochodów. Zarówno handlowcy z Działu Sprzedaży, jak i pracownicy serwisu, to prawdziwi profesjonaliści - osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych, niezwykle mocno zaangażowane w wykonywaną pracę. Ich kompetencje stanowią gwarancję, że odwiedzający firmę klienci zostaną obsłużeni w sposób fachowy. Bardzo wysoki standard obsługi to rzecz, z której firma MARIO-CAR słynie. Potencjalny klient może liczyć na kompleksową obługę.
We wstępnej fazie obejmuje ona przedstawienie przez handlowców z Działu Sprzedaży aktualnej oferty, prezentację znajdujących się w salonie modeli i jazdę próbną, którą klient może wykonać natychmiast - bez potrzeby wcześniejszego umawiania się na określony termin.
W niektórych przypadkach samochody do jazdy próbnej udostępniane są na nieco dłuższy okres - dla klientów indywidualnych wynosi on jeden dzień, natomiast dla firm - trzy dni.
Na życzenie klienta handlowiec objaśnia również zasady kredytowania zakupu samochodu.


Prowadzony przez MARIO-CAR komis umożliwia pozostawienie starego samochodu w ramach rozliczenia, co wpływa oczywiście na obniżenie ceny nowego modelu.
Klient może liczyć na szereg udogodnień, takich jak choćby Karta Stałego Klienta (uprawniająca do rabatu przy usługach serwisowych i zakupie części zamiennych), czy wsparcie w ramach programu "Peugeot Assistance".MARIO-CAR, świadczy kompleksowe usługi związane z transportem i naprawą uszkodzonych pojazdów.
Na czas trwania naprawy zapewnia swoim klientom - nieodpłatnie - samochód zastępczy oraz wyręcza ich w załatwianiu wszelkich formalności z ubezpieczycielem.


Salon oferuje pełną gamę modeli samochodów marki PEUGEOT, poczynając od samochodów dostawczych, a kończąc na luksusowych limuzynach. Dokonując w MARIO-CAR zakupu określonego modelu, jego przyszły użytkownik decyduje o przystosowaniu samochodu do swoich indywidualnych wymagań - określa kolor lakieru i wyposażenie dodatkowe. Na życzenie klienta auto może zostać poddane tuningowi wizualnemu, doposażone w alarm czy też wysokiej klasy systemy audio.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 43-100 Tychy ul. Katowicka 20
Telefon: +48323262626
Fax: +48323262628
E-mail: mariocar@peugeot.com.pl
Web: www.mariocar.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)