Razem 26 305 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Samochody nowe
Prowadzimy stałą sprzedaż nowych samochodów dla Klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dostosowaną do wymagań każdego Klienta i obejmującą zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze

Wypożyczalnia samochodówProwadzimy wynajem samochodów osobowych znajdujących się w naszej flocie zarówno osobom prywatnym jak i firmom na korzystnych warunkach.

Samochody używane
Jesteśmy aktualnie największym w Polsce dealerem programu samochodów używanych "Okazje Lwa używany-gwarantowany". Dlatego nasza oferta stale jest wzbogacana o nowe, ciekawe propozycje.
NASZA AKTUALNA OFERTA
http://www.ria.trader.pl/pp/start.asp?userid=23310&page=alloffers

Serwis
Naszym Klientom zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści najlepiej zadbają o Państwa samochody, usuną awarie dbając tym samym o Państwa bezpieczeństwo, wygodę i komfort podróżowania samochodami Peugeot.

Blacharstwo- lakiernictwo
Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w oparciu o wieloletnie doświadczenie i technologię Peugeot. Dysponujemy najnowocześniejszym wyposażeniem np: kabiną lakierniczą BLOWTHERM z 2005 roku, ramą naprawczą CAR-O-Liner oraz systemem pomiarowym BLAWKHOUK. Jako jedna z nielicznych firm w regionie dokonujemy napraw w oparciu o technologię lakierów WODOROZCIEŃCZALNYCH firmy R-M.
Części zamienne
Naszym Klientom oferujemy bardzo szeroką gamę części zamiennych. Korzystając z usług najlepszych dostawców dbamy zarówno o jakość i bezpieczeństwo, jak i o utrzymanie odpowiedniego poziomu cen poszczególnych części.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Jamnica 160, 39-410 Stalowa Wola / Grębów
Telefon: +48158113240
E-mail: ria@peugeot.com.pl
Web: www.ria.peugeot.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)