Razem 28 936 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Tradycje motoryzacyjne Auto-Gosk sięgają roku 1980, kiedy to Andrzej Gosk założył w Gdyni zakład blacharsko - lakierniczy oferujący naprawy powypadkowe.

W 1997 roku otworzyliśmy pierwszy serwis i salon samochodowy (SEAT) w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej 72. W lutym 2000 roku otworzyliśmy kolejny salon i serwis Seata w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 2. W punktach w Gdańsku i w Gdyni oferowane są również usługi blacharsko-lakiernicze.

We wrześniu 2004 roku nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyła swoją działalność o sprzedaż i serwis samochodów SUZUKI, który obecnie znajduje sie w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej 72 oraz salon sprzedaży w Sopocie przy Al. Niepodległości 960 W naszym salonie Suzuki zostaną Państwo wprowadzeni do świata japońskich samochodów osobowych i terenowych.
Przedstawimy zupełnie nowe modele aut, których największymi atutami jest bezpieczeństwo, niezawodność i wszechstronność. Aby zapewnić jak najlepsze poznanie naszych samochodów, zaproponujemy jazdy testowe flagowymi modelami Suzuki. Doświadczeni doradcy handlowi pomogą w dokonaniu wyboru samochodu, który spełni Państwa oczekiwania.
Zapewnimy kompleksową obsługę w zakresie usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz rejestracji pojazdów.

Firma Auto-Gosk, oprócz nowych modeli Suzuki, oferuje sprawdzone pod względem technicznym i prawnym auta używane wszystkich marek.
Serwisy znajdujące się przy naszych salonach oferują kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w tym pomoc drogową, serwis klimatyzacji, wymianę opon, diagnostykę komputerową, ramowy system naprawy nadwozi i komorową lakiernię bezpyłową.
Dla klientów serwisu przygotowano natomiast samochody zastępcze.
W każdym salonie na miejscu można dokonać wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu, leasingu, a także ubezpieczeniem auta na korzystnych, preferencyjnych warunkach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i serwisów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Chwaszczyńska 72, 81-571 Gdynia
Telefon: +48583418725
E-mail: suzuki@autogosk.pl
Web: www.gosk.suzuki.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)