Razem 26 456 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "Frank - Cars" działa na rynku częstochowskim od 1999 roku. Jako autoryzowany dealer Forda, za główny cel postawiliśmy sobie dobre samopoczucie naszych klientów.

Posiadamy certyfikat ISO 9001-2008

I właśnie on motywuje wszystkie nasze działania, w zakresie świadczonych przez nas usług, obsługi i produktów. Aby móc w pełni spełnić oczekiwania świadczymy szereg usług związanych nie tylko ze sprzedażą nowych samochodów, ale także z ich eksploatacją, finansowaniem, dostosowaniem ich do zróżnicowanych potrzeb klientów indywidualnych jak i firm. Dokładamy wszelkich starań aby atmosfera w naszym salonie stwarzała jak najbardziej dogodne warunki dla Ciebie i Twojej rodziny.

Oprócz profesjonalnej obsługi, na najwyższym poziomie lecz w przyjaznej atmosferze, możemy zaproponować skorzystanie z Ford Cafe, jeżeli zaś przybędziesz do nas z całą rodziną zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w specjalnie wyznaczonym kąciku zabaw, abyś w pełni zrelaksowany i skupiony mógł spełnić cel swoje wizyty. Nasi pracownicy są prawdziwymi entuzjastami swojej pracy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 42-200 Częstochowa, ul.Jagiellońska 147/151
Telefon: +48343650575
E-mail: salon@frank-cars.pl
Web: www.frank-cars.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)