Razem 28 266 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma ALAN-AUTO sp. z o.o. powstała w 2001 r., ale naszą działalność w branży motoryzacyjnej, którą prowadziliśmy przy ul.Szybowcowej 25 datujemy od 18 sierpnia 1994 r. Właśnie wtedy podpisana została umowa dealerska z Toyota Motor Poland Co. Ltd. w Warszawie.

Ukoronowaniem naszej 10-letniej pracy w branży motoryzacyjnej, jest nowo otwarty salon we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 60b, będący od czerwca 2005 nową siedzibą firmy.
Minęło więc w tym roku 11 lat , w trakcie których, powoli i systematycznie poszerzaliśmy krąg posiadaczy samochodów marki Toyota we Wrocławiu i regionie dolnośląskim.

W osiągniętym przez Toyotę Motor Poland w roku bieżącym około 12% udziale w sprzedaży samochodów na polskim rynku, również i nasza Firma ma swój skromny wkład.

Do dyspozycji posiadaczy aut marki Toyota jest ponad 25 pracowników zatrudnionych w działach: sprzedaży samochodów, serwisu, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów, likwidacji szkód komunikacyjnych oraz kredytów i ubezpieczeń. Ich podstawowym zadaniem jest w sposób profesjonalny, tzn. w oparciu o standardy jakościowe Toyoty, obsłużyć każdego naszego Klienta.

W zakresie sprzedaży aut, oprócz ekspozycji, posiadamy różnorodne modele samochodów testowych, które Klient może o każdej porze wypróbować. Serwis wyposażony jest we wszystkie specjalistyczne urządzenia do przeglądów i napraw, gwarantując ich wysoką jakość i krótki czas trwania. Wprowadzony w tym roku nowy program o nazwie just in time spowodował, iż termin oczekiwania na standardowe części zamienne został skrócony do jednego dnia ! W razie kolizji, oferujemy usługi naszego działu likwidacji szkód komunikacyjnych, gdzie w maksymalny sposób, staramy się łagodzić jej następstwa. Przy zakupie aut nowych i używanych proponujemy wsparcie kredytowe , szczególnie polecając ofertę naszego partnera Toyotę Bank SA; również warunki w zakresie ubezpieczenia samochodów oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe Allianz, Ergo-Hestia i PZU, warto wziąć pod uwagę, tak przy zakupie samochodu, jak i planując kontynuację ubezpieczenia.

W celu dalszej poprawy sprawności działania naszej Firmy oraz podnoszenia poziomu usług rozpoczęliśmy proces wdrażania zintegrowanych systemów zarządzania jakością i środowiskowego, zgodnych z normami ISO 9001 i ISO 14001
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Legnicka 60B, 54-204 Wrocław
Telefon: +48713548010
Fax: +48713548025
E-mail: recepcja@toyota.wroc.pl
Web: www.toyota.wroc.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)