Razem 28 057 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Oferujemy pełną gamę modeli Toyota; świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych; posiadamy profesjonalny serwis, stację przeglądów rejestracyjnych, dział sprzedaży oryginalnych części i akcesoriów, blacharnię i lakiernię oraz myjnię automatyczną czynną 24h.

Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i doskonali pragnąc zapewnić swoim Gościom usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. praca zgodnie ze standardami ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

Misja firmy

Naszym celem jest nie tylko sprzedawać samochody, ale też promować markę Toyota na krakowskim rynku. Chcemy burzyć stereotypy, wywoływać pozytywne skojarzenia z tymi niezawodnymi samochodami Toyota. Stąd organizowane przez nas imprezy Off-Road dla Klientów posiadających samochody z napędem na cztery koła oraz rajdy KJS.

Rozwijamy współpracę z instytucjami charytatywnymi takimi jak Domowe Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tischnera oraz uczestniczymy w różnorodnych krakowskich imprezach.

Troska o klienta

W naszym salonie dokonujemy prezentacji nowych modeli Toyoty. Tu również staramy się stworzyć przyjemną atmosferę. Klienci serwisu mogą miło spędzać czas przy kawie lub herbacie, mając do dyspozycji fotel z masażem, symulator do gier oraz TV. U nas zawsze można być pewnym profesjonalnej i przyjaznej obsługi gwarantowanej przez miły personel.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście i odbycia jazdy testowej po uprzednim umówieniu się.

II miejsce w konkursie Zadowolenia Klienta "CS AWARD 2006" - koniecznie przeczytaj całość!

Z największą przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż nasza stacja dealerska Toyota ANWA z Krakowa zdobyła zaszczytne II miejsce i aż 2 puchary i 2 nagrody w konkursie Zadowolenia Klienta "CS AWARD 2006" w kategorii najlepszy wynik CS w sprzedaży oraz w serwisie. Oznacza to, że nasza stacja cieszy się największym zadowoleniem z obsługi swoich Klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 31-564 Kraków, al. Pokoju 57
Telefon: +48122972692
Web: www.anwa.eu
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)