Razem 27 235 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Carter Sp. z o.o. powstała w 1991 roku i od początku jej działalność handlowa związana była z koncernem TOYOTA MOTOR CORPORATION, a dokładniej z jej przedstawicielstwem w Polsce, czyli TOYOTA MOTOR POLAND Sp. z o.o.
Założyciele Carter Sp. z o.o. swoją współpracę z koncernem TOYOTA rozpoczęli wcześniej, bo już w 1980 roku. Z niedużego placu i małego warsztatu na miarę lat osiemdziesiątych powstała poważna stacja dealerska z niezawodnym, doskonale wyposażonym serwisem, sklepem z częściami zamiennymi, nowoczesnym salonem, własną lakiernią i blacharnią.
W wyniku dynamicznego rozwoju zaistniała konieczność przeniesienia siedziby firmy i wybudowania dużo większego obiektu, który spełniałby już nie tylko polskie, ale i światowe standardy obsługi samochodów. Podjęto decyzje o budowie salonu i w kwietniu 2000-go roku otwarto nową siedzibę firmy. Doskonale zlokalizowana, o wysokim standardzie wyposażenia, z wygodnym parkingiem i obszernym stokiem samochodowym, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jest jedną z najnowocześniejszych stacji sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów na wybrzeżu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Gdańska 21D, 80-518 Gdańsk
Telefon: +48583428433
Fax: +48583434091
E-mail: handlowy@carter.pl
Web: www.netpl.toyota.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)