Razem 28 398 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W branży motoryzacyjnej jesteśmy nieprzerwanie od ponad 30 lat. Nasza droga nie była ani łatwa, ani bezproblemowa. To była droga naznaczona ciężką, wytężoną i przede wszystkim konsekwentną pracą. Początki sięgają 1978 roku, kiedy rozpoczęliśmy budowę stacji w Ujściu przy ulicy Jagiełły, gdzie na początek powstał warsztat samochodowy na trzy stanowiska wraz z zapleczem socjalnym. Na początku lat 80-tych, w warsztacie montowano nowe typy aut, w szczególności polskie polonezy i fiaty. To właśnie te działania można uznać za zalążek prawdziwej kariery, związanej ze sprzedażą samochodów.
W 1987 roku nasz “salon” podpisał umowę współpracy z przedsiębiorcami z Niemiec. W Ujściu naprawiano uszkodzone samochody, które wracały na rynek niemiecki. Z czasem współpraca została przekształcona w import. Był to czas prawdziwego boomu samochodowego, kiedy na polskie drogi wyjechały tysiące zachodnich marek. Wreszcie przyszedł rok 1994 i czas na Toyotę.
Życiowe wyzwania to nasza specjalność i w czerwcu 1994 roku podjęliśmy decyzję o budowie, a we wrześniu powstał salon sprzedaży aut. Już w październiku doszło do podpisania umowy dealerskiej z koncernem Toyoty. Na dobry początek, w pierwszym roku sprzedanych zostało 46 samochodów.
W 1999 roku w Ujściu, przy ul. Pilskiej, po przeciwnej stronie pierwowzoru, rozpoczęła się budowa nowego salonu, zakończona w ciągu roku, a w 2008 roku salon został rozbudowany i dziś jest jednym z największych salonów Toyoty w Polsce. Natomiast w sierpniu 2003 r. w Suchym Lesie koło Poznania otwarty został kolejny przestronny, funkcjonalny salon.
W 1999 roku w Ujściu, przy ul. Pilskiej, po przeciwnej stronie pierwowzoru, rozpoczęła się budowa nowego salonu, zakończona w ciągu roku, a w 2008 roku salon został rozbudowany i dziś jest jednym z największych salonów Toyoty w Polsce. Natomiast w sierpniu 2003 r. w Suchym Lesie koło Poznania otwarty został kolejny przestronny, funkcjonalny salon.
Dwa lata później nadszedł czas na nową inwestycję, spod znaku LEXUS-a. W tej kwestii można powiedzieć dość lakonicznie: luxusowy samochód, luxusowy salon. Salon Lexusa w Poznaniu to pierwszy salon w Polsce tej marki. Powstał w zaskakującym tempie - 5 miesięcy od momentu rozpoczęcia budowy do chwili otwarcia. To zupełnie inny salon, w innym stylu, w innej rzeczywistości i rzeczywiście zaproponowano tam klientom luxusowe, światowe standardy.
Dziś jesteśmy wciąż rozwijającą się i rozpoznawalną firmą w Polsce i Wielkopolsce. W naszym dorobku znalazło się wiele dokonań w gospodarczej działalności, uzyskaliśmy przy tym wiele nagród i certyfikatów, a jeden z nich przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością tak uzasadniło jego nadanie: Autoryzowane Stacje Dealerskie Toyoty i Lexusa w Ujściu, Suchym Lesie i Poznaniu wyróżnione są Certyfikatem NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W MOTORYZACJI za profesjonalizm działań w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wysokie kwalifikacje merytoryczne i zawodowe pracowników salonów sprzedaży ASD TOYOTA – Tadeusz Ukleja, a także najwyższą gwarantowaną jakość autoryzowanych usług serwisowych, świadczonych w zakresie mechaniki pojazdowej, prac blacharsko-lakierniczych, elektrycznych i diagnostycznych, pozycję lidera w branży oraz wzorcowy system zarządzania firmą” . Natomiast od Toyota Motor Poland otrzymaliśmy tytuł “Najlepszy Dealer 2008”.
Poza tym wszystkim nie ulega wątpliwości, że nasza firma to nie tylko sprzedaż znakomitych aut i dynamiczny rozwój naszej działalności, to przede wszystkim dbałość o klientów. Na tym polu firma legitymuje się także wieloma nagrodami, wygrywając wielokrotnie w konkursach “Całkowitego Zadowolenia Klientów”.
Zapraszamy serdecznie do naszych autoryzowanych salonów w Ujściu, Suchym Lesie oraz do salonu LEXUS-a w Poznaniu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ujście k/Piły 64-850, ul. Pilska 45
Telefon: +48672105100
E-mail: recepcja.ujscie@toyota-ukleja.pl
Web: www.toyota-ukleja.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)