Razem 29 417 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Auto Lider Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu przy ul. Łódzkiej 69 jest autoryzowanym koncesjonerem Renault.

Jej korzenie sięgają 1992 r., kiedy to obecny Prezes Zarządu Zbigniew Nowaczyk podpisał umowę o współpracy partnerskiej z Renault. Początkowo działalność pod nazwą PHU SZEJK prowadzona była w Gołuchowie, gdzie obecnie mieści się Stacja Kontroli Pojazdów.
W 1999 r. została utworzona Firma Auto Lider Sp. z o.o. wraz z salonem w Kaliszu. Kolejne lata to dynamiczny rozwój Auto Lidera, powstają nowe obiekty w Ostrowie Wielkopolskim, Zduńskiej Woli i Wieluniu.

W 2000 r. Firma zaczyna funkcjonować zgodnie z normami i standardami ISO.
W 2002 r. Renault powierzyło Firmie Auto Lider - jako jednej z nielicznych koncesji w kraju status Centrum Obsługi Firm. Program ten gwarantuje kompleksową obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Każdy produkt COF oferuje szeroki zakres wyspecjalizowanych usług towarzyszących zakupowi oraz eksploatacji samochodu.

W 2003 r. w VI Edycji Programu przeprowadzonego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Firma Auto Lider uzyskała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". Na początku grudnia 2004 r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie odbyła się kolejna Gala VII już edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play". Firma Auto Lider po raz kolejny sięgnęła po ten zaszczytny i prestiżowy tytuł.
Solidność i uczciwość w biznesie jaką na co dzień przejawia Auto Lider jest dobrym przykładem dla innych, a jasnne zasady postępowania z klientami, kontrahentami i pracownikami mają pozytywny oddźwięk społeczny. Ciągły wzrost poziomu jakości oferowanych usług oraz troska o dobro klienta stanowią podstawy misji działalności Firmy a jej strategia przejawia się w ciągłym rozwoju oraz trafności podejmowanych decyzji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 62-800 Kalisz, ul. Łódzka 69
Telefon: +48625022150
E-mail: auto-lider@auto-lider.pl
Web: www.auto-lider.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)