Razem 28 936 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Auto-Serwis Pasikowski rozpoczęła działalność w 1982 roku. Początkowo powstał zakład lakierniczy i blacharski w miejscowości Skępe k/ Włocławka. W późniejszym okresie firma zajmowała się skupem i sprzedażą samochodów używanych.

W 1996 roku rozpoczęto budowę nowego obiektu we Włocławku – obecna siedziba firmy – przy ulicy Polnej 100. W październiku 1997 roku otwarto największy we Włocławku salon sprzedaży samochodów ze znakiem Renault. Równocześnie uruchomiona została stacja serwisowa Renault, która sukcesywnie jest wyposażana w wymagane narzędzia i urządzenia najnowszej generacji do obsługi i napraw samochodów Renault, a także aut innych marek. W 2001 roku Prezes Renault Polska dokonał otwarcia nowoczesnej blacharni i lakierni, umożliwiającej naprawy powypadkowe nawet największych samochodów dostawczych. W roku 2003 firma Auto-Serwis T. Pasikowski podjęła decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2001. Z dniem 24.09.2003r. firma została przekształcona w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W lutym 2006 firma rozpoczęła swą działalność filia w Płocku.

Firma zapewnia pełną i profesjonalną obsługę związaną z zakupem samochodów nowych i używanych, także w zakresie kredytowania aut, ubezpieczenia pojazdów wszystkich marek oraz leasingowania samochodów. W celu poprawy jakości usług personel firmy szkolony jest w Szkole Serwisowej i Instytucie Renault.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: WŁOCŁAWEK, ul. Polna 100
Telefon: +48544110900
Web: www.renaultpasikowski.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)