Razem 27 197 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma BAMARKO
jest koncesjonariuszem francuskiego koncernu Renault, nierozerwalnie łączy się z osobą jej założyciela i właściciela - Otto Bartkowiaka.

Początki BAMARKO, to warsztat samochodowy założony przez Otto Bartkowiaka w 1962 roku w Tychach. Najpierw sam, potem z pomocą dwóch mechaników naprawiał wszystkie pojazdy mechaniczne jakie poruszały się po polskich drogach. To była trudna lekcja, jednak przynosząca doskonałe efekty do dzisiaj. Najważniejsze doświadczenia, które obowiązują niezmiennie w firmie to rzetelność i sumienność w pracy oraz szacunek dla klienta.

Wiele lat pracy w charakterze mechanika sprawiają, że Otto Bartkowiak nie jest szefem zza biurka nie znającym się na pracy swoich podwładnych. Obecnie w BAMARKO zatrudnionych jest 90 osób, z których kilka związanych jest z firmą już od 17 lat. To najlepiej świadczy o tym, że Otto jest dobrym szefem. Nie oznacza to jednak, że przymyka oko na niedociągnięcia. Dla swoich pracowników jest trochę jak ojciec - z jednej strony wymagający i surowy, z drugiej chętny do pomocy i wyrozumiały.
Oprócz sportu,życiową pasją Otto Bartkowiaka są również podróże po świecie. Efektem wyjazdów stała się chęć wybudowania nowego kompleksu samochodowego "KONCESJA 2000", spełniającego najwyższe normy europejskie. Kompleksu, w którym klient mógłby załatwić wszelkie sprawy związane ze swoim samochodem - kupić nowy, zostawić w rozliczeniu używany, dokonać wszelkich okresowych przeglądów z rejestracyjnym włącznie, naprawić, umyć, kupić akcesoria, czy w końcu skorzystać z usług blacharskich i lakierniczych.

Ponieważ szef nie boi się wyzwań, decyzja zapadła szybko. Duży teren o powierzchni 22 000 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy głównej trasie z Bytomia (ze Śląska) w kierunku na Poznań, nadawał się do tego celu idealnie. Ponadto dotychczasowi klienci BAMARKO z Piekar Śląskich nie musieli rezygnować z usług firmy. Nowy kompleks budynków (2000tys metrów pod dachem) w Bytomiu znajduje się w odległości zaledwie kilku kilometrów od poprzedniej siedziby. W Bytomiu jest miejsce parkingowe dla 200 pojazdów - nikt nie będzie miał więc kłopotów z zaparkowaniem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Strzelców Bytomskich 51, 41-902 Bytom
Telefon: +48323872937
Telefon 2: +48323872939
E-mail: info@bamarko.com.pl
Web: www.bamarko.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)