Razem 26 475 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Eurocomplex Trucks Sp. z o.o. powstała w roku 1997 w Krakowie. Od samego początku działa w sieci Renault Trucks jako oficjalny autoryzowany dystrybutor samochodów nowych i używanych. W kwietniu 1998 roku został otwarty serwis samochodów ciężarowych.

Rosnące zaufanie do naszej firmy oraz marki Renault Trucks jak również stały wzrost sprzedaży, zaowocowało podjęciem decyzji o budowie nowej siedziby z lokalizacją sprzyjającą tak transportowi dalekobieżnemu jak i lokalnemu.
W styczniu 2003 firma przeniosła swą siedzibę do nowego obiektu w podkrakowskich Piekarach, zrealizowanego według europejskich standardów Renault Trucks. Znakomicie usytuowany obiekt, tuż przy obwodnicy Krakowa, będącej fragmentem międzynarodowej trasy A4 to: stacja serwisowa, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, myjnia, sklep z częściami zamiennymi, pokoje noclegowe.
Oczywiście funkcjonuje tu również dział sprzedaży samochodów nowych, a także filia Centrum Pojazdów Używanych oferująca ciągniki i podwozia o udokumentowanym pochodzeniu i przebiegu, serwisowane w sieci dealerskiej.
Aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę sprzedażną i posprzedażną Zarząd Spółki podjął decyzję o dalszym rozwoju i tak na początku 2006r został otwarty tymczasowy serwis wraz ze sprzedażą pojazdów nowych w Kazimierzówce k. Lublina.
Po dwóch latach działania oddziału, rozpoczęto budowę nowej siedziby oddziału lubelskiego. Pod inwestycję został zakupiony teren w pobliskiej Kalinówce również k. Lublina. Pod koniec 2008r została rozpoczęta budowa kompleksu spełniającego europejskie standardy. Dzięki drobiazgowo zaplanowanej inwestycji cała budowa zakończyła się zgodnie z planem we wrześniu 2009r. Miesiąc później Koncesja została oficjalnie otwarta.
Równocześnie trwają przygotowania do budowy kolejnej Koncesji w Rzeszowie.

O wysokiej jakości naszych usług oraz trosce o środowisko naturalne, świadczy uzyskany w czerwcu 2004 roku certyfikat zgodności z normami ISO serii 9001:2000
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Piekary 216, 32-060 Liszki (k. Krakowa)
Telefon: +48122801920
Fax: +48122807390
E-mail: sekretariat@eurocomplex-trucks.com.pl
Web: www.eurocomplex-trucks.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)