Razem 30 843 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
oda firlej
to miejska jednostka kultury, organizująca imprezy cenione przez publiczność z całej polski, w tym koncerty jazzowe i muzyki alternatywnej, spektakle teatralne i kabaretowe. Firlej i jego propozycje dostrzegane są przez dolnośląskie i ogólnopolskie media. na naszej scenie goszczą chętnie zarówno polscy jak i światowi wykonawcy, doceniając atmosferę klubu, profesjonalną obsługę, a zwłaszcza jakość džwięku. Jesteśmy postrzegani jako znaczżce centrum kultury muzycznej.

Firlej to również miejsce niezwykle przyjazne dla artystów, otwarte na twórcze inicjatywy i wszelkie formy artystycznego wyrazu. Na scenie Firleja występowali najciekawsi i najbardziej wybitni artyści, tacy jak: : Ken Vandermark, Theo Jorgensmann, Barbara Morgenstern, Riverside, Jarboe, Michael Gira, Red Sparowes, Cult of Luna, Indukti, Mono, Sotoko Fuji Quartet, Peter Broetzmann, Joe Jardullo, Herb Robertson, Mikołaj Trzaska, Marcin i Bartłomiej "Brat" Oleś, Rob Mazurek, Mauricio Takara i wielu, wielu innych.


"Firlej" - jedyne miejsce we Wrocławiu gdzie wiem, że gdy przyjdę, to nie będę znał ani jednej piosenki. W świecie komercji to bezcenne. Jedyne miejsce we Wrocławiu, w którym klient płaci, bo wie, że się należy."
Paweł Gołębski - Radio Ram


"Firlej to miejsce, w którym schronienie mogą znaležć artyści alternatywni. nie zaś undergroundowi, bo tacy nie gwarantują wysokiego poziomu wykonawczego. Jego siła polega na dobrze wyważonym repertuarze. Klub wpisuje się w nisze pomiędzy nieco salonowym Impartem, a niezależnymi ośrodkami kultury prezentującymi często mało profesjonalne projekty. Zobaczyć w nim można zazwyczaj świadomych twórców próbujących wprowadzić widzów w odmienne stany świadomości przy użyciu oryginalnych form wyrazu."
Jakub Mazurkiewicz - Aktivist


"(..)oto pojawił się (a właściwie zdefiniował na nowo, bo istnieje przecież od dawna) na mapie miasta, klub o jednoznacznie - jeśli idzie o propozycje muzyczne - awangardowym obliczu, mekka nonkonformistycznie usposobionych słuchaczy, oaza niepokoju dla uszu i reszty ciała."
Adam Domagała - Gazeta Wyborcza
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
Telefon: +48717956667
Fax: +48717956667
E-mail: firlej@firlej.wroc.pl
Web: www.firlej.wroc.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)