Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Szanowni Państwo,

Nasza firma istnieje na gospodarczej mapie Polski od 1991 roku.
Aktualnie jesteśmy jedną z największych firm branży motoryzacyjnej w regionie południowo-wschodniej Polski. Związani umową koncesyjną z koncernem RENAULT od 1992 roku reprezentujemy importera w kilku lokalizacjach na terenie Małopolski i Podkarpacia.

Trzy główne koncesje w Tarnowie, Rzeszowie i Krośnie stanowią trzon organizacyjny naszej działalności. Długoletnia i kompleksowa współpraca z Renault pozwala naszej firmie oferować naszym klientom wszystkie dostępne produkty i usługi. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy profesjonalnie wyszkolony, oraz uprzejmy personel. O jakości i dobrej organizacji świadczy ponadto otrzymany w 2001 roku certyfikat jakości ISO-9002.


Chyba każdy w mniejszym lub większym stopniu chciałby posiadać swój własny samochód. Fakt posiadania samochodu nobilituje, poprawia samopoczucie, realizuje plany a może nawet podnosi status społeczny. Coraz częściej jednak we współczesnym świecie w tym również w Polsce samochód stanowi dla nas po prostu narzędzie transportu czy pracy. Nie znaczy to wcale, że nie zależy nam na jego walorach technicznych, bezpieczeństwie czy wyglądzie. Samochód zawsze był, jest i będzie tworzony pod nasze marzenia i potrzeby. Dlatego też zgadzamy się z mottem przewodnim marki RENAULT, że sztuka tworzenia samochodów służy nam ludziom bez względu na nasze poglądy i upodobania. W tak szerokiej gamie modeli samochodów każdy znajdzie dla siebie ten najładniejszy, najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów
Telefon: +48146284545
Fax: +48146284648
E-mail: salon@zodiac.net.pl
Web: /www.zodiac.net.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)