Razem 27 188 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Pracownicy, którzy tworzyli firmę w 1997r nadal w niej pracują. Jesteśmy pasjonatami marki Mazda i związaliśmy się z nią na dobre i na złe. Część z nas po raz pierwszy poznawała tą japońską markę już w drugiej połowie lat 80-tych. Uczestnictwo w szkoleniach dotyczące modeli mazdy 626 linii GC i GD oraz 323 BF i BG pomogło nam w zrozumieniu filozofii budowy samochodów przez projektantów i inżynierów z kraju Kwitnącej Wiśni. Dzięki nim zetknęliśmy się z nowoczesną techDSC02616.JPGnologią i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami stosowanymi zarówno w organizacji pracy jak i samej konstrukcji tych wyśmienitych pojazdów. W latach 90-tych Mazda wprowadziła na rynek wiele ciekawych i doskonale wykonanych modeli.

Mimo zaprzestania importu samochodów mazdy do Polski w 1993r (wprowadzenie wysokiej stawki celnej 35% na pojazdy z poza UE) nadal uczestniczyliśmy w szkoleniach poznając kolejne modele samochodów. Poznaliśmy technologię budowy i rozwiązań zarówno 121, 323, 626 jak i kultowego roadstera MX-5, RX-8 napędzanym rotacyjnym silnikiem Wankla czy nowszych modeli mazd 3,2,5,6 oraz CX-7


dealer.JPG Praca całego zespołu i jego efekty zostały docenione i nagrodzone przez miesięcznik Auto Moto Serwis, który przyznał nam nagrodę "Najaktywniejszy dealer sieci Mazdy w 1998 r." To wyróżnienie jeszcze bardziej motywowało nas do pracy i podwyższania naszych umiejętności.


Wszyscy nasi pracownicy przeszli specjalistyczne szkolenia organizowane przez Koncern Mazda, a z uwagi na to, że zespół jest bardzo stabilny, osiągnięta wiedza i doświadczenie jest naszym największym kapitałem. Tym możemy służyć naszym klientom i przyczyniać się do długiej i bezawaryjnej eksploatacji użytkowanych przez nich pojazdów Mazda.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Puławska 516, 02-879 Warszawa
Telefon: +48226484062
Fax: +48226484064
E-mail: samochody@azauto.pl
Web: www.azauto.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)