Razem 27 188 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Exter Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Dealerem SEAT-a od 1993r, kiedy to podpisana została umowa z Generalnym Importerem SEAT-a - Iberia Motor Company S.A., jak i Honda.

Od roku 2001 firma ma swoją siedzibę przy ul.Podkarpackiej, gdzie zaprasza Państwa wykwalifikowana grupa sprzedawców i serwisantów, których wiedza i umiejętności opierają się na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej oraz regularnie przeprowadzanych szkoleniach z zakresu pełnej oferty SEAT-a oraz wytycznych dotyczących napraw. Profesjonalny serwis spełniający wszystkie wymogi SEAT-a, dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostyki komputerowej silników benzynowych i wysokoprężnych, układów zasilania, geometrii zawieszeń, układów ABS i klimatyzacji.

W 12-letniej historii firma Exter otrzymała wiele dyplomów i wyróżnień między innymi za wielkość sprzedaży samochodów oraz części zamiennych i akcesoriów, a także profesjonalizm w zarządzaniu firmą.

W czerwcu 2004r. w wyniku audytu przeprowadzonego przez TUV Automotive GmbH w Monachium, firma Exter uzyskała certyfikaty jakościowe: ISO 9001:2000 oraz SEAT SERVICE QUALITY MANAGEMENT SYSTEM.
Oferta naszej firmy to:

sprzedaż samochodów nowych i używanych, kredyty, leasing, ubezpieczenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy powypadkowe, sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów SEAT, montaż i obsługa klimatyzacji i instalacji gazowych,
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Podkarpacka 12a, 35-082 RZESZÓW
Telefon: +48178505560
Fax: +48178505561
E-mail: exter@seat.pl
Web: www.exter.seat.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)