Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W grudniu 2002 r. rozpoczął działalność Mercedes-Benz Sosnowiec, oddział firmy DaimlerChrysler Automotive Polska (DCAP), a od stycznia 2006 roku Mercedes-Benz Sosnowiec Sp. z o.o.. Jest to pierwszy w Polsce kompleks handlowo-serwisowy, prowadzony bezpośrednio przez DCAP. Inwestycja kosztowała ok. 10 mln Euro.

Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla marki Mercedes-Benz. Samochody z trójramienną gwiazdą na masce znajdują z roku na rok coraz więcej nabywców. W ubiegłym roku sprzedano łącznie ponad 4000 samochodów osobowych i vanów Mercedes-Benz. Nowy punkt sprzedaży i serwisu Mercedes-Benz w zakresie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz pierwszy w południowej Polsce punkt sprzedaży i serwisu marki smart pozwoli na zaspokojenie najwyższych wymagań klientów w olbrzymiej aglomeracji Śląska.
W sprzedaży znajduje się również pełny asortyment akcesoriów, kolekcji Mercedes-Benz, który jest doskonałym uzupełnieniem zakupu samochodu dla klientów - użytkowników naszej marki.

W nowoczesnym kompleksie o łącznej powierzchni 8,5 tyś. mkw. znajduje się salon wystawowy (1,0 tys. mkw.), biuro obsługi klienta (2 tys. mkw.), sklep i magazyn z częściami zamiennymi ( 1 tys. mkw.) oraz serwis samochodowy (3,3 tys. mkw.). Zatrudnienie w nowym obiekcie znajdzie docelowo ponad 200 doskonale wyszkolonych pracowników.
Mercedes-Benz Sosnowiec jest firmą, dla której zadowolenie klienta jest celem nadrzędnym, dlatego też prowadzone są nieustające działania zmierzające do stworzenia idealnej oferty. Idealnej czyli: maksymalnie kompleksowej i dostosowanej do potrzeb każdego Klienta.

Nasze propozycje powstają w trosce o pełną satysfakcję Klienta.

Wzrastająca liczba Użytkowników marki Mercedes-Benz jest powodem do dumy oraz bodźcem do jeszcze lepszego i dokładniejszego rozpoznawania potrzeb naszych Partnerów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Gottlieba Daimlera 1, 41-209 Sosnowiec
Telefon: +48323684500
Fax: +48323684510
Web: www.sosnowiec.mercedes-benz.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)