Razem 25 610 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W 2004 roku firma Mojsiuk świętowała 25 rocznicę powstania. Przedsiębiorstwo, które rozpoczynało swoją działalność w odmiennej sytuacji ustrojowej, zdołało nie tylko przetrwać, ale także systematycznie rozwijać się pomimo zmiennej koniunktury panującej w gospodarce. Tradycja Firmy oraz doświadczenie zatrudnianych pracowników zdecydowało w dużej mierze o jej sukcesie.
W maju 1998 roku rozpoczęła się współpraca z Mercedes-Benz, natomiast w 2001 roku otworzona został filia szczecińska. Największym atutem firmy Mojsiuk jest kompleksowość świadczonych przez nią usług. Polega ona na zagwarantowaniu na etapie sprzedaży odpowiednich form finansowania - kredyt bankowy lub leasing środka transportu, zapewnieniu wysokiej jakości zabudowy w przypadku samochodów użytkowych oraz kompleksowej obsłudze posprzedażnej. W skład tej ostatniej wchodzą między innymi:
- przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne,
- badania stanu technicznego samochodów marki Mercedes, działania układu kierowniczego itp.
- pełen zakres napraw mechanicznych,
- naprawy blacharsko - lakiernicze,
- usługi diagnostyczne samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych wszystkich marek ( w tym: amortyzatorów, testy układów hamulcowych, sprawdzanie mechanicznych i automatycznych skrzyń biegów).

Firma zrealizowała kolejne inwestycje w Szczecinie. W marcu 2003 roku uruchomiono Okręgową Stację Kontroli Pojazdów i Autoryzowanego Serwisu Tachografów. Rozbudowa firmy służy zapewnianiu pełnej obsługi i satysfakcji klienta. Wysoki poziom jakości świadczonych usług jest możliwy dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń oraz technologii. Stosowana przy naprawach blacharsko - lakierniczych rama JOSAM oraz jedyny na Pomorzu Zachodnim piec indukcyjny zapewniają ustawienie punktów ramy i nadwozia zgodnie z danymi fabrycznymi, nie powodując przy tym zmian strukturalnych materiału. Zastosowanie nowoczesnych technologii w zakresie usług lakierniczych jest możliwe dzięki zamontowaniu największej na Pomorzu Zachodnim kabinie lakierniczej BLOWTHERM.

Cały czas firma się rozwija. W październiku 2003 roku uruchomiono w Szczecinie Punkt Ekspozycyjny Mercedes - Benz w Centrum Handlowo - Rozrywkowym Galaxy, u zbiegu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego. Można w nim nie tylko obejrzeć wybrane modele samochodów, ale także kupić oryginalne akcesoria samochodowe i gadżety pochodzące z kolekcji Mercedes-Benz.
Mojsiuk Spółka Jawna Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz prowadzi sprzedaż nowych i używanych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferujemy pełen zakres usług serwisowych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych do pojazdów Mercedes - Benz, naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek oraz usługi dodatkowe - pośrednictwo przy finansowaniu zakupusamochodu i ubezpieczenia komunikacyjne. Zapraszamy także do naszej Stacji Kontroli Pojazdów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Stare Bielice 128, Koszalin
Telefon: +48943477350
Fax: +48943465254
Web: www.mojsiuk.mercedes-benz.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)