Razem 26 473 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Historia mieleckiej firmy ANKOL sięga 1991 roku. ANKOL jest firmą rodzinną zarządzaną wspólnie przez Czesława, Annę, Eryka i Dorotę Kolisz. W skład Organizacji ANKOL wchodzi Firma Techniczno Handlowa ,,ANKOL” oraz ANKOL Sp. z o.o. Od początku swojej działalności Organizacja zajmowała się handlem krajowym i zagranicznym. W miarę dynamicznego rozwoju firma ukierunkowała działalność na obrót krajowy i zagraniczny towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym.
Posiada Koncesję MSWiA oraz kody identyfikacyjne zezwolające na uczestnictwo w przetargach państw grupy NATO oraz na uczestnictwo w przetargach i dostawach m.in. dla Departamentu Obrony USA.

Numery Koncesji MSWiA oraz kody identyfikacyjne:* ANKOL Sp. z o.o.
Koncesja nr B-024/ 2008
NCAGE 1687H
D-U-N-S 422219530
* FTH "ANKOL" mgr inż. Czesław Kolisz
Koncesja nr B-018/2003.
NCAGE 1499H
D-U-N-S 422478516Równolegle do sektora lotniczego ANKOL prowadzi od 2000 roku działalność w branży motoryzacyjnej, tworząc od podstaw prawdziwe, profesjonalne centrum motoryzacyjne w zakresie sprzedaży samochodów KIA, wysokospecjalistycznych usług serwisowych wielomarkowego Serwisu Samochodowego Bosch Car Service oraz usług kontrolno-pomiarowych Stacji Kontroli Pojazdów.
Ankol jest marką rozpoznawalną na rynku krajowym i zagranicznym jako główny dostawca wyrobów dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Mimo nieustannych przemian gospodarczych utrzymuje stabilną pozycję na rynku z sukcesem realizując zamówienia dla Departamentów Zamówień MON RP oraz krajów od Dalekiego Wschodu po kraje Ameryki Łacińskiej.
Ma status nowoczesnej firmy otwartej na zmiany i innowacje. Kreując zarządzanie najwyższej jakości na poziomie międzynarodowym wdraża nowoczesne systemy zarządzania mające wpływ na doskonalenie jakości świadczonych usług co przekłada się na zadowolenie Klientów i Kontrahentów. Renoma ANKOL wzrasta również dzięki permanentnemu doskonaleniu i kształceniu zatrudnionego w niej kapitału ludzkiego. Należy do firm dbających o rozwój kompetencji swoich pracowników, budowanie przyjaznej kultury organizacyjnej i dobrze pojętego wzajemnego partnerstwa między pracownikami i właścicielami.
ANKOL jest laureatem wielu prestiżowych programów i konkursów gospodarczych. Posiada honorowe tytuły i wyróżnienia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Chorzelów 244, 39-331 Chorzelów
Telefon: +48175840100
Fax: +48175840120
E-mail: ankol@ankol.com.pl
Web: www.ankol.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)