Razem 25 764 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Cieszymy się, że jesteście Państwo gośćmi naszego serwisu internetowego!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poprzedzoną krótkim rysem historycznym naszej Firmy!
Firma Handlowo-Usługowa AUTO-KOMPLEKS została założona jako Warsztat Mechaniki Samochodowej, a założycielem jej był ojciec obecnego właściciela, Stanisław Butrym. W 1984 roku przyjęliśmy obecną nazwę: FHU AUTO-KOMPLEKS. Od 1985 roku współpracujemy na mocy podpisanych umów z firmami ubezpieczeniowymi: PZU S.A., TUiR WARTA, TU COMPENSA i innymi w zakresie bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych.

Od 1999 roku zajmujemy się obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów marki KIA. Od tego czasu pracownicy wszystkich pionów naszej Firmy biorą udział w szkoleniach organizowanych cyklicznie przez KIA MOTORS POLSKA. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli KIA. W magazynie posiadamy ponad 2000 pozycji będących w ciągłej sprzedaży.

Dzięki ponad 40-letniemu istnieniu na rynku, oprócz doświadczenia i profesjonalizmu zdobyliśmy także szerokie kontakty z firmami motoryzacyjnymi w województwie dolnośląskim, a także w całej Polsce. Od lat współpracujemy z wieloma dostawcami części do aut wszystkich marek, co pozwala nam znacznie skrócić czas naprawy każdego samochodu. Wyposażenie naszych stanowisk serwisowych w nowoczesny sprzęt techniczny w połączeniu z odpowiednio przeszkolonym i wykwalifikowanym personelem zapewniają szybką i profesjonalną naprawę. Oprócz gwarancji jakości, oferujemy także rozsądne, konkurencyjne ceny naszych usług. Mamy również możliwość nieodpłatnego udostępnienia samochodu zastępczego na czas naprawy.

Na początku 2005 roku, na mocy umowy podpisanej z KIA MOTORS POLSKA, zostaliśmy autoryzowanym dealerem samochodów KIA. Dzięki temu w zakres prowadzonej działalności włączyliśmy także sprzedaż samochodów.
Oferujemy pełną gamę samochodów osobowych, dostawczych i terenowych obejmującą wszystkie segmenty rynku motoryzacyjnego. Idąc w kierunku kompleksowej obsługi klienta podpisaliśmy umowy o współpracy z najbardziej liczącymi się na rynku bankami, firmami leasingowymi oraz ubezpieczeniowymi, dzięki czemu wszystkie formalności związane z zakupem nowego, a także używanego samochodu, możecie Państwo załatwić w naszym Salonie. Nasza oferta w tych zakresach jest z pewnością jedną z najkorzystniejszych w regionie. Posiadamy także bardzo atrakcyjne oferty finansowania zakupu (kredyt, leasing) i ubezpieczenia samochodów kupionych poza naszą firmą (także od osób prywatnych!) za pośrednictwem naszego komisu.

Zapraszamy do naszego serwisu od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00, w soboty od 8:00 do 14:00.
Salon samochodów KIA zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach: od 9:00 do 17:00, a w soboty od 9:00 do 14:00.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Jaworzyńska 160, 59-220 Legnica
Telefon: +48768623078
Fax: +48768506791
E-mail: serwis.autokompleks@kia.com.pl
Web: www.auto-kompleks.kia.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)