Razem 26 305 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma EURO - MOTO+ pojawiła się na rynku motoryzacyjnym w 2004 roku i bardzo szybko pozyskała szerokie grono sympatyków. Podstawą naszej działalności motoryzacyjnej jest sprzedaż samochodów marki KIA. Ponadto zajmujemy się mechaniką samochodową , mamy doskonale rozbudowaną stację kontroli pojazdów.
Serwis zajmuje obszar 1500m2 wraz z 15 stanowiskami naprawczymi. Oferujemy wysoką gamę usług dla pojazdów wszystkich marek.Jesteśmy zaopatrzeni w specjalistyczne urządzenia diagnostyczne, które są niezbędne do kompleksowej obsługi.Świadczymy usługi blacharskie,oraz lakiernicze. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy BRC w montażu oraz serwisie instalacji gazowych.
Nasz obiekt mieści się na przestronnym i bardzo nowoczesnym obszarze, który daje nam możliwości doskonalenia. Jesteśmy jednym z największych salonów Kia w Polsce, posiadamy prawie 700m2 powierzchni wystawowej. Ciągły rozwój, doskonałe kompetencje oraz wysoka kultura obsługi sprzedaży pozwala nam na ciągłe odnoszenie sukcesów w tej branży.W chwili obecnej nasza firma znajduje się w czołówce najlepiej prosperujących dealerów województwa śląskiego i okolicach. Na daną chwilę dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która doskonale zapozna Państwa ze wszystkimi modelami samochodów oraz z ich parametrami technicznymi. Współpracują z nami znane firmy ubezpieczeniowe jak PZU, które świadczą bogate i korzystne pakiety. Ponadto nawiązaliśmy współpracę z przedstawicielami funduszy leasingowych EFL, oraz banków m.in. Lucas Bank, Gm oraz ING Bank Śląski. W skład naszego personelu wchodzą doświadczeni mechanicy, którzy posiadaja dopuszczenia /certyfikaty/ szkolenia, w zakresie mechaniki elektromechaniki, oraz sprzedawcy, posiadający kompetencje w kierunku sprzedaży produktów. Nasi pracownicy pomimo dużej wiedzy fachowej i doświadczeniu regularnie uczestniczą w kursach podnoszacych ich kwalifikacje.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 43-300 Bielsko-Biala, 43-300 Bielsko-Biala
Telefon: +48338282462
Web: www.euromoto.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)