Razem 31 141 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od ponad 16 lat dokładamy wszelkich starań, aby swoją pracą przysporzyć naszym klientom zadowolenia z posiadania oraz eksploatacji zakupionych i serwisowanych u nas samochodów. Miła atmosfera i profesjonalna obsługa daje naszym klientom powody do utrzymywania z nami długoletniej, opartej na wzajemnych korzyściach współpracy. W 1997 roku podpisaliśmy umowę dealerską z Kia Motors Polska Sp. z o.o.. Od tego czasu zajmujemy się sprzedażą i serwisem, zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym wszystkich samochodów marki KIA.

Nasza firma posiada profesjonalnie przygotowaną stację serwisową i wykwalifikowany personel, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu usługi serwisowe na bardzo wysokim poziomie. Zespół pracowników firmy to osoby posiadające najwyższe kwalifikacje w zakresie przeglądów okresowych, mechaniki pojazdowej i napraw gwarancyjnych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i flotowych.

Najlepszym wyznacznikiem naszej fachowości jest ilość powracających do nas klientów, którzy się już o tym przekonali. W firmie Lee Motors nie ma klientów anonimowych, a przywiązanie i lojalność wobec nas procentuje. Możesz się o tym przekonać odwiedzając nasz salon - serdecznie zapraszamy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Poznańska 156, 62-052 Komorniki k/Poznania
Telefon: +48618108309
Fax: +48618108309
E-mail: kia@leemotors.com.pl
Web: www.leemotors.kia.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)