Razem 26 475 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma P.H.U. Kazimierz Ligas powstała i działa w branży motoryzacyjnej od 1984 r. Działalność jako Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis samochodów marki KIA we współpracy z firmą KIA MOTORS POLSKA Sp. z o.o. rozpoczęła w 1996 r. i jest tym samym jednym z pierwszych i najdłużej działających dealerów w regionie zachodniej Polski, prowadzącym sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marki KIA.

Jako Dealer KIA posiadamy w swojej ofercie pełen asortyment samochodów (osobowe, SUV, VAN, ciężarowe z zabudowami specjalistycznymi wykonywanymi na indywidualne zapotrzebowanie naszych Klientów: platformy, skrzynie, wywrotki, kontenery, izotermy, chłodnie) koncernu KIA MOTORS przeznaczonych na rynek polski. Bogata oferta handlowa i usługowa jest poparta bardzo atrakcyjnymi propozycjami z zakresu finansowania sprzedaży - idąc w kierunku kompleksowej obsługi klienta, nasza firma podpisała umowy o współpracy z kilkoma bankami i firmami leasingowymi. Pozwala to przedstawić pełną ofertę sprzedaży i załatwić wszystkie formalności związane z zakupem pojazdu w jednym miejscu. Bardzo chętnie dojeżdżamy we wskazane przez Klienta miejsce, aby jeszcze bardziej udogodnić proces obsługi zakupu samochodu. Ponadto mamy możliwość ubezpieczania pakietowego samochodów KIA. Nasza oferta w tych zakresach jest z pewnością jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Autoryzowana Stacja Obsługi gwarantuje wysoki poziom kompleksowej obsługi samochodów marki KIA poparty wysokimi kwalifikacjami stale szkolonego przez producentów personelu. Oferujemy samochody zastępcze dla Klientów serwisu, aby w jak największym stopniu udogodnić proces obsługi serwisowej.

Stacja umożliwia korzystanie z różnych form płatności - gotówka, przelewy, wysyłka części za pobraniem, a dla firm umowy na stałą współpracę i odroczone terminy zapłaty.
Naszą dodatkową specjalnością jest montaż instalacji gazowych.

Nasi Klienci mają możliwość odbycia jazd testowych wybranym przez siebie modelem KIA.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Zielona 1, 46-053 Chrząstowice
Telefon: +48774218780
Fax: +48774218790
E-mail: salon@kia-ligas.com.pl
Web: www.ligas.kia.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)