Razem 27 855 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Malibu Auto Centrum spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa w branży motoryzacyjnej od 1997 roku i posiada duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze samochodów najnowszej konstrukcji i technologii.

We wrześniu 1997 roku podpisaliśmy umowę dealerską z Kia Motors Polska Sp. z o.o. Zakres tej umowy obejmuje sprzedaż i serwis samochodów produkowanych przez koncern KIA i sprowadzanych na polski rynek.

Idąc w kierunku kompleksowej obsługi klienta, firma nasza podpisała umowy o współpracy z kilkoma bankami i firmami leasingowymi. Pozwala to przedstawić pełną ofertę sprzedaży i załatwić wszystkie formalności związane z zakupem pojazdu w jednym miejscu. Ponadto mamy możliwość ubezpieczania pakietowego samochodów KIA.

Od 1997 roku jesteśmy członkiem Polskiej Izby Motoryzacyjnej.

Aktualnie firma nasza oferuje usługi motoryzacyjne w zakresie:

* przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
* mechaniki pojazdowej,
* elektromechaniki i elektroniki pojazdowej,
* blacharstwa oraz lakiernictwa.

Od 1 czerwca 2004 roku działamy jako warsztat sieci naprawczej największego polskiego ubezpieczyciela - PZU S.A. Stwarza to naszym klientom możliwość bezgotówkowego rozliczania napraw blacharsko - lakierniczych. Upraszcza też znacznie formalności związane z likwidacją szkód komunikacyjnych. W imieniu klienta możemy zgłaszać szkody oraz przesyłać dokumentację drogą elektroniczną.

Aktualnie świadczymy również usługi w zakresie pomiaru geometrii układu jezdnego dla innych warsztatów blacharsko - lakierniczych. Naszym klientom udostępniamy samochód zastępczy na okres naprawy.

Dysponując wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym wyposażeniem zakładu jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Morelowa 3, 03-192 Warszawa
Telefon: +48226145454
Fax: +48226144525
E-mail: salon@malibu.auto.pl
Web: www.malibu.kia.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)