Razem 29 212 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Spółka MARVEL rozpoczęła działalność w grudniu 2004 r. w zakresie sprzedaży samochodów nowych marki KIA oraz kompleksowej obsługi Serwisowej. Strategia działania naszej firmy zakłada przede wszystkim bardzo wysoką jakość obsługi w zakresie sprzedaży i profesjonalnej opieki serwisowej.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w zakresie sprzedaży i serwisowania pojazdów, gotowi jesteśmy zastosować nawet najśmielsze rozwiązania, które zaspokoją Państwa potrzeby i oczekiwania.
Dysponujemy autami testowymi z możliwością wykonania jazd próbnych dla naszych Klientów.
Oferujemy systemy finansowania z możliwością przyjęcia w rozliczeniu samochodów używanych.
Ofertę naszą uzupełnia Program Obsługi Flot przeznaczony dla podmiotów gospodarczych posiadających w użytkowaniu od kilku do kilkudziesięciu pojazdów. Program gwarantuje pełną elastyczność działań, możliwość zastosowania kilku wariantów współpracy oraz dedykowanie osobistego opiekuna do kontaktów z Państwem.
Jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi nie tylko w zakresie bieżących potrzeb serwisowych, ale także we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów użytkowania floty i skuteczne zarządzanie parkiem samochodowym.
Możliwości naszej firmy opisane na wstępie wynikają z dobrego przygotowania logistycznego i technicznego działu sprzedaży i serwisu. Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą skupiającą najlepszych fachowców w branży co wymiernie wpływa na wysoką jakość obsługi. Dział techniczny wyposażony został w nowoczesny sprzęt diagnostyczny: testery amortyzatorów, układów hamulcowych i zawieszenie; komputerowy zestaw do kontroli geometrii i wymiany opon.
Dodatkowe atuty to uruchomiona Stacja Kontroli Pojazdów (EL-59), z wszystkimi uprawnieniami do badań pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 t.
Od kwietnia 2005 r. funkcjonuje w pełnym zakresie Dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, który - dzięki ścisłej współpracy z firmami ubezpieczeniowymi - gwarantuje minimum formalności i czasu przy likwidowaniu szkód, a nasz Specjalista służy radą i pomocą.

W 2006 roku najbardziej prestiżowa nagroda sieci dealerskiej Kia - "Dealer Roku" - przyznana przez Kia Motors Corporation trafiła do Polski. Jej laureatem został dealer Kia z Łodzi, firma Marvel. Marvel zajął 3 miejsce spośród kilku tysięcy partnerów Kia na całym świecie.

O przyznaniu światowej nagrody "Dealera roku" zadecydowała kapituła oceniająca realizację strategii marki, jakość zarządzania i spełnianie standardów dealerskich. Ocenie poddane zostały m.in. jakość świadczonych usług, znajomość produktów i usług przez sprzedawców a także jakość i wartość wykonanych usług serwisowych. Po wnikliwej analizie wszystkich parametrów 3 miejsce na świecie przyznane zostało firmie należącej do polskiej sieci dealerskiej - łódzkiemu Marvelowi.

"Znalezienie się firmy Marvel w pierwszej trójce najlepszych partnerów Kia na całym świecie świadczy o tym jak bardzo wzrosła w ostatnich latach jakość obsługi w polskich salonach Kia. Coraz więcej naszych dealerów jest w stanie zaoferować usługi nie tylko w zakresie bieżących potrzeb serwisowych, ale także we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów użytkowania floty i skuteczne zarządzanie parkiem samochodowym. Przyznana Marvelowi nagroda "Dealera Roku" jest najlepszym potwierdzeniem słuszności naszego wielkiego przywiązania do satysfakcji klientów i starań o najwyższą jakość obsługi w salonach i w serwisach sieci Kia.
Niezmiernie się cieszę, że klienci te starania doceniają i zauważają" - powiedział Wojciech Szyszko, Dyrektor Kia Motors Polska.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Al. Śmigłego Rydza 1, 90-332 Łódź
Telefon: +48426743111
Fax: +48426745632
E-mail: marvel@marvel-kia.pl
Web: www.marvel.kia.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)