Razem 28 961 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep Online Nokia Poland należy do firmy Nokia Corporation, Keilalahdentie 4, 02150 Espoo, Finlandia (numer rejestracyjny firmy 0112038-9, nr VAT w Polsce: PL5262978755), jest przez nią obsługiwany i działa w jej imieniu (zależnie od kontekstu: „Nokia”, „my” lub „nas”). Sprzedawcą produktów jest firma Nokia.

W Sklepie Online możesz kupować telefony i akcesoria firmy Nokia. Znajdziesz tutaj nasze najnowsze i inowacyjne produkty. Zakupione produkty dostarczamy na Twój adres na terenie Polski, zgodnie z wybraną opcją dostawy.

Zanim zaczniesz zakupy, zapoznaj się z warunkami korzystania z witryny i warunkami sprzedaży. Więcej informacji na temat Sklepu Online Nokia Poland znajdziesz w sekcji Obsługa klienta. W sekcji Informacje o dostawie dowiesz się więcej o opcjach dostawy i opłatach.

Zapewniamy, że Sklep Online Nokia Poland działa z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, chroniąc Twoje transakcje dokonywane w tym sklepie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z Działem obsługi Klienta Nokia Care za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Oferta produktów jest aktualizowana codziennie. Odwiedzaj naszą witrynę, aby wyszukać najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb telefony i akcesoria, i otrzymać je pod wskazanym adresem.

Zespół Sklepu Online Nokia Poland

Nokia

Firma Nokia jest światowym liderem w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej, dążącym do trwałego rozwoju szeroko pojmowanej mobilności. Firma Nokia łączy ludzi i daje im dostęp do ważnych informacji za pomocą prostych w użyciu, innowacyjnych produktów, takich jak telefony komórkowe czy urządzenia i rozwiązania do fotografii i wideo, gier, multimediów, pracy zawodowej i komunikacji w firmie. Firma Nokia udostępnia wyposażenie, rozwiązania i usługi dla operatorów sieci oraz korporacji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Centrum Handlowe Renoma, ul. Świdnicka 40, 50-029 Wrocław
Telefon: +48717725820
Web: www.nokia.pl/sklep/salon-nokia-wroclaw
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)