Razem 26 473 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Tradycje sklepu HALO sięgają roku 1998. Pierwszym etapem naszej działalności był handel komisowy telefonami komórkowymi oraz szeroko rozumiana obsługa serwisowa na potrzeby rodzącej się telefonii komórkowej.

W kulminacyjnym momencie prowadziliśmy sieć 7 świetnie prosperujących, cenionych w regionie salonów HALO. W roku 2005 postawiliśmy na handel w internecie i w tym kierunku skierowaliśmy wszelkie wysiłki oraz działania. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę.

Zdobyte przez lata doświadczenie na rynku lokalnym świetnie przełożyło się na sukces na rynku ogólnopolskim. Nasze pierwsze kroki w sieci to allegro, na którym jesteśmy obecni do dziś pod nazwą e-halo_pl. Pierwszy tysiąc pozytywnych komentarzy uczciliśmy lampką szampana, kolejne tysiące umacniały naszą pozycje w serwisie. Kolejny etap to rozwój sklepu internetowego oraz promocja marki e-halo w sieci. Obecnie posiadamy stabilną pozycję na rynku telefonów komórkowych w Polsce.

Posiadamy tysiące stałych klientów i ciągle przekonujmy do siebie nowych. Codziennie uczymy się czegoś nowego i stale podnosimy sobie poprzeczkę. Mamy świadomość, że konkurencja nie śpi i depcze nam po piętach, ale my staramy się być zawsze o krok do przodu. Obecnie jesteśmy bezpośrednim importerem telefonów komórkowych niemalże z całego świata. Handlujemy telefonami z rynku Polskiego, z krajów Unii Europejskiej jak również z państw azjatyckich. Wypracowaliśmy znakomite kontakty handlowe na całym świecie i stale szukamy nowych.

Pozwala nam to zaoferować Państwu w rewelacyjnych cenach telefony komórkowe takich marek jak: Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, Motorola, Benq-Siemens. Posiadamy bezpośredni dostęp do światowych nowości oraz największych hitów cenowych na rynku telefonów komórkowych. Obecnie nasza firma to 10 osobowa grupa świetnie dobranych ludzi nastawionych na rozwój firmy i ogólnie otwartych na świat i jego wyzwania. Nasza strona internetowa jest udoskonalana każdego dnia. Obecnie możemy się pochwalić tym, że jako jedyny sklep w branży prezentujemy rzeczywiste zdjęcia wszystkich oferowanych telefonów. Chociaż jest to bardzo pracochłonne, to nie idziemy jak inni na łatwiznę i nie kopiujemy zdjęć z sieci, tylko robimy własne rzeczywiste zdjęcia towarów „Real Foto”.

Pozwala to klientowi lepiej zapoznać się z oferowanym produktem i znacznie poprawia komfort zakupów. Również jako jedyni w branży pracujemy intensywnie nad połączeniem naszego sklepu z katalogiem telefonów oraz stworzeniem na bazie naszej strony nowoczesnego portalu branżowego.

Mamy aspirację aby strona e-halo.pl była nie tylko zwyczajnym sklepem internetowym ale użytecznym, ciekawym portalem o telefonach komórkowych. Planujemy dalszy rozwój naszej strony.

Liczymy również na państwa pomysły i sugestie, które można kierować drogą mailową pod adres halo@e-halo.pl. Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym klientom za zaufanie, prosimy o nas pamiętać i często odwiedzać naszą stronę. Witamy wszystkich tych, którzy właśnie dopiero co nas znaleźli i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Rejtana 3, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48338221841
Web: www.e-halo.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)