Razem 27 008 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
ActiveBB jest dostawcą nowoczestnych rozwiązań opierających się na technologii BlackBerry® przeznaczonych dla firm i instytucji. Nasza oferta obejmuje usługi związane z rozbudową i serwisem infrastruktury informatycznej. Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy kompletną obsługę oraz konsultacje z zakresu sieci IT z wykorzystaniem mobilnej technologii BlackBerry®.
BlackBerry® Enterprise Solution to wyjątkowe rozwiązanie w dziedzinie komunikacji, które zostało opracowane z myślą o przedsiębiorstwach i ich pracownikach potrzebujących bezpiecznego, zintegrowanego bezprzewodowego dostępu do poczty elektronicznej, osobistego kalendarza oraz aplikacji i zasobów informacyjnych intranetu i baz danych przedsiębiorstwa. W skład tego rozwiązania wchodzą urządzenia BlackBerry® wielkości telefonu komórkowego, oprogramowanie instalowane w komputerach i serwerach wraz z usługami BlackBerry®.
Naszą szeroką ofertę usług informatycznych dostosowujemy do potrzeb indywidualnych klienta. W celu stałego zwiększania zadowolenia naszych klientów zapewniamy efektywne i profesjonalne działanie, dyspozycyjność oraz gwarancję na wykonane usługi.Oferujemy również wsparcie informatyczne w zakresie integracji rozwiązania BlackBerry® Enterprise Server.

Nasi stali Klienci cenią w szczególności za szybkość oraz indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu. Na nasz sukces pracuje grono wyszkolonych administratorów IT i certyfikowanych inżynierów BlackBerry®. Mamy nadzieję że nasza oferta będzie odpowiedzią na Państwa oczekiwania, a Państwa firma bazując na technologii BlackBerry stanie się bardziej mobilna i konkurencyjna na rynku.

BlackBerry™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Research in Motion Limited Company.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Jachowicza 5, 04-995 Warszawa
Telefon: +48226137534
Fax: +48226137534
E-mail: biuro@activebb.pl
Web: www.activebb.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)