Razem 28 398 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma „ARGO” IT Solutions for business Sp. z o.o. powstała jesienią 1988 roku, pod nazwą PPU ARGO Sp. z o.o.

Działalność rozpoczęła w styczniu 1989 roku jako importer urządzeń telekomunikacyjnych i biurowych Panasonic, stając się wiodącym dystrybutorem telefonów, faksów, drukarek oraz central telefonicznych.

Pierwsze certyfikaty homologacyjne na sprzęt Panasonic zostały uzyskane w 1990 roku, były to modele KX-T 1423 i KX-T 1425. Do momentu powstania Panasonic Polska sprzęt sprowadzany był z USA, od 1995 roku ARGO stało się autoryzowanym dealerem Panasonic Polska. W roku 1996 po debiucie Polkomtela w telefonii GSM, firma stała się dealerem usług telefonii komórkowej na zasadach franchisingu funkcjonując na rynku do 2005 roku, kiedy to cały dział został sprzedany.

Przez cały dotychczasowy okres funkcjonowania firma aktywnie uczestniczyła w targach telekomunikacyjnych w Petersburgu, Budapeszcie, Poznaniu MTP i Wrocławiu TAREL 94.

Od blisko 20 lat zarząd firmy pełnił Waldemar Barbaszyński. W grudniu 2007 roku zmienił się właściciel firmy. Modyfikacji została poddana również nazwa firmy, która obecnie brzmi „ARGO” IT Solutions for business Sp. z o. o. Nie był to jednak koniec zmian, z których najistotniejszą było przekształcenie profilu firmy.

Obecnie ARGO specjalizuje się w usługach i sprzedaży sprzętu serwerowego. Działamy w segmencie xSeries, pSeries oraz Storage IBM. Mamy też doświadczenie w odpowiednikach SUN, HP - Compaq oraz Dell. Naszym kontrahentom gwarantujemy wysoki poziom obsługi w zakresie sprzedaży sprzętu serwerowego oraz podzespołów serwerowych. Dodatkowym atutem są szybkie terminy dostaw.

Firma współpracuje z czołowymi dealerami wiodących producentów sprzętu i podzespołów serwerowych z całego świata.

Do dyspozycji Państwa stawiamy zespół doświadczonych handlowców, doradców oraz serwisantów, którzy swoje doświadczenie zdobywali w jednej z wiodących firm zajmujących się sprzedażą urządzeń serwerowych.


Naszymi odbiorcami są między innymi:

*Telekomunikacja Kolejowa Sp. z o.o.
*Stream Communications Sp. z o.o.
*SISCO IT Group Polska Sp. z o.o.
*Gadu Gadu S.A
*Administracja samorządowa
*S4tech Sp. z o.o.
*Administracja publiczna

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, ze stałymi odbiorcami zawieramy długoterminowe umowy ramowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 50-001 Wrocław ul. Gwarna 6
Telefon: +48717959237
E-mail: prezes@argo.gsm.pl
Web: www.argo.gsm.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)