Razem 29 599 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Contract Sp. z o.o. jest firmą o bogatym doświadczeniu w branży wyposażenia wnętrz biurowych. Przestrzeń biurowa to dziś już nie tylko ergonomia i estetyka, to przede wszystkim wsłuchanie się w serce firmy i zaprojektowanie aranżacji zgodnej z jego rytmem. Tworzymy miejsca wspierające komunikację, kreatywność oraz zadowolenie pracowników oraz ich klientów.

Podążamy za zmianami; poszukujemy nowych produktów, technologii, wzornictwa, wiedzy o ergonomii, stylistyki, pomysłów i rozwiązań. Zapewniając jednocześnie niezmiennie wysoki poziom obsługi, doradztwa i serwisu, idziemy krok w krok z naszymi klientami, stale rozwijającymi swe organizacje i ich kulturę, dbającymi o partnerów biznesowych i pracowników.Wszystko dzięki atrakcyjnej ofercie mebli biurowych, skomponowanej tak, aby wykorzystać najlepsze doświadczenia producentów mebli w zakresie rozwiązań technicznych, pasję projektantów i materiały najwyższej jakości.

Pracownicy firmy Contract swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem wspierają naszych klientów tworząc miejsca, których dobra energia sprawia, że ludzie pracują z przyjemnością i zaangażowaniem, miejsca, które są wizytówką firmy, miejsca, które są inwestycją w pracownika.

Silną pozycję na rynku zawdzięczamy :

- ogromnej ofercie produktów o sprawdzonej jakości
Oferujemy wyposażenie wnętrz biurowych : meble pracownicze, gabinety, lady recepcyjne, meble konferencyjne, fotele biurowe i gabinetowe, kanapy, meble audytoryjne, meble metalowe, ściany działowe, żaluzje, verticale, wykładziny, oświetlenie i mnóstwo elementów uzupełniających koniecznych do biura.

- kompleksowej ofercie usług
Proponujemy : projektowanie przestrzeni 2D i 3D, podział funkcjonalny powierzchni z uwzględnieniem struktury organizacji i funkcjonowania biura, zasad ergonomii i indywidualnych wymagań pracowników, wykonawcze projekty budowlane, projektowanie mebli, indywidualne projekty wykładzin, dobór kolorystyki i elementów wykończeniowych, remonty i adaptacje powierzchni biurowych, układanie wykładzin, prace elektryczne i montaż oświetlenia, przeprowadzki;

- wsparciu producentów i ich dbałości o wzornictwo i jakość wykonania
Od wielu lat współpracujemy w producentami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem, gwarantując swoją marką wysoką jakość, dbałość o rozwój wzornictwa, zastosowanie najlepszych materiałów oraz najnowszej wiedzy o ergonomii.
- sprawnemu serwisowi i logistyce
Sprawna organizacja dostaw i montażu jest dla nas sprawą priorytetową. Zapewniamy terminowe dostawy oraz montaż przeprowadzony w terminach dostosowanych do możliwości klienta i w sposób zapewniający ciągłość pracy firmy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 00-695 Warszawa, Nowogrodzka 51
Telefon: +48226261706
Fax: +48226261706
E-mail: biuro@contractmeble.pl
Web: www.contractmeble.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)