Razem 25 272 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Fabryka mebli w Mrągowie istnieje od 1948r. Przez ponad pół wieku uległa różnym przeobrażeniom związanymmiedzy innymi ze zmiennymi potrzbami rynku. Jako Mazur Direkt Sp. z o.o. funkcjonuje od 1995r.

Przedmiotem naszej działalności jest produkcja mebli z drewna litego - sosny, olchy, brzozy, buku oraz w okleinach naturalnych. Specjalizujemy się w produkcji krzeseł i stołów oraz grup narożnych. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku, dlatego od kilku lat nasza oferta obejmuje również krzesła tapicerowane w skórach naturalnych oraz ekologicznych.

Będąc firmą z udziałem kapitału zagranicznego i z wysoce wyspecjalizowanym parkiem maszynowym skutecznie konkurujemy z zachdnimi prducentami. Świadczy o tym fakt, iż ponad 80% naszej produkcji trafia na rynki Unii Europejskiej. Wyroby naszej produkcji nie są obce klientom zza oceanu.

Potwierdzeniem naszych osiągnieć oraz doświadczenia na rynku meblarskim są otrzymywane nagrody, a wśród nich Hermes dla firmy przygotowanej do działania na rynku europejskim oraz Laur Eksperta.

Nasze wyroby znalazły uznanie również na rynku krajowym, czego wyrazem jest certyfikat Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów "DOBRE BO POLSKIE". Jesteśmy przekonani, że wkrótce to właśnie my będziemy dyktować warunki na rynku producenta krzeseł oraz wskazać w tym kierunku najnowsze trendy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 11-700 Mrągowo, ul. Giżycka 9
Telefon: +48897433333
Fax: +48897414498
E-mail: mazurdirekt@mmi.pl
Web: www.mazurdirekt.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)