Razem 27 037 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Grupa Greenfields działa na polskim rynku nieruchomości od 2004 roku . W obrębie grupy funkcjonują dwie spółki, które dzielą rynek transakcji na wtórny i pierwotny. Greenfields Real Estate Sp. z o.o specjalizuje się w transakcjach na rynku wtórnym, Greenfields Investment Sp. z o.o. jest liderem w transakcjach na rynku pierwotnym oraz sprzedaży gruntów.

Firma obsługuje klientów w języku angielskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim oraz rosyjskim. Pracownicy Greenfieldssą otwarci na ciągle zmieniający się rynek, na wzrastająca koniunkturę i na potrzeby Klientów. Greenfields

GREENFIELDS REAL ESTATE AGENCY Sp. z o.o. jest biurem obrotu nieruchomościami posiadającym swoje oddziały w Warszawie na Żoliborzu,oraz na osiedlu Marina Mokotów. W profilu działalności firmy nasi klienci znajdą pomoc przy sprzedaży, wynajmie, kupnie nieruchomości, projektowaniu i wykańczaniu wnętrz oraz zarządzanie nieruchomościami. Od pracowników Greenfields nasi klienci uzyskają najlepsze doradztwo i kompleksową pomoc ułatwiającą sprawne poruszanie się na rynku nieruchomości w Polsce i przeprowadzanie najlepszych transakcji. Każdy z agentów specjalizuje się zarówno w sprzedaży jak i w wynajmie nieruchomości. Greenfields Real Estate Sp. z o.o. służy pomocą w wyborze odpowiedniego kredytu, oraz w skompletowaniu dokumentów potrzebnych do zakupu / sprzedaży nieruchomości. Oferuje klientom możliwość wykończenia każdego mieszkania i apartamentu w sposób, jaki klient uzna za stosowny. Do dyspozycji klientów oddaje wybór najlepszych materiałów wykończeniowych oraz grupę specjalistów, projektantów i wykonawców, którzy spełnią życzenia naszych klientów.

GREENFIELDS INVESTMENTS Sp.z o.o. działa w sektorze inwestycyjnym. Współpracuje z największymi deweloperami oraz mniejszymi z kraju i z całej Europy pośrednicząc przy zakupie przez nich gruntu pod inwestycje o najróżniejszym przeznaczeniu. Mamy w swojej bazie tereny pod zabudowę mieszkaniową, biurową, komercyjną oraz logistykę. W 2007 roku, zakończyliśmy z sukcesem transakcje zakupu terenu na Warszawskim Żoliborzu, m. in. przy ulicy Powązkowskiej/Przasnyskiej, gdzie Acciona zrealizuje duży projekt mieszkaniowy przewidujący około 100 000 m2 powierzchni mieszkalnej. Również na Żoliborzu zakończyliśmy z transakcję sprzedaży gruntu przy ul. Rydgiera oraz Szamockiej. Do niewątpliwych sukcesów należy zaliczyć proces przygotowania transakcji sprzedaży gruntu przy ulicy Domaniewskiej pod zabudowę biurową oraz na bliskim Targówku przy ulicy Naczelnikowskiej. Jesteśmy również w trakcie finalizowania transakcji na bliskiej Woli przy ulicy Wawrzyszewskiej.

Greenfields Investments Sp. z o.o. gwarantuje naszym klientom bezkonkurencyjne przygotowanie transakcji dzięki dwóm działom, które firma Greenfields Investments Sp. z o.o., jako pierwsza na polskim rynku nieruchomości uruchomiła w obrębie swojej działalności tj. Dział Prawny i Dział Architektoniczno-Projektowy. Dzięki możliwości wewnętrznej oceny stanu prawnego nieruchomości w sposób rzetelny i prawdziwy prezentujemy oferty działek naszym klientom. Jeżeli dana nieruchomość posiada wady prawne, klient dowie się od nas o tym pierwszy. Dzięki naszym prawnikom klienci mogą mieć pewność, że wstępna analiza prawna została już dla nich przeprowadzona, co z kolei wiąże się z dużą oszczędnością czasu w ogólnej analizie oferty. Poza usprawnieniem due diligence z zakresu dokumentacji i tytułów własności nieruchomości, postanowiliśmy dać naszym klientom odpowiedź związaną z możliwościami jej zabudowy. W przypadku, kiedy działka nie jest objęta Planem Przestrzennego Zagospodarowania oraz gdy nie posiada Warunków Zabudowy, dział Greenfields Investments występuje o nie, by pozbawić transakcję ryzyka oraz dać klientom komfort w ocenie jej atrakcyjności i przyspieszyć proces decyzyjny. Nasz dział projektowy może również zmienić istniejące Warunki Zabudowy tak, aby w sposób optymalny i najbardziej korzystny zagospodarować dany teren.

Specjalnie z myślą o naszych hiszpańskich inwestorach firma Greenfields Investments Sp. z o.o. uruchomiła swój oddział w Madrycie, co umożliwia naszym klientom inwestowanie na polskim rynku nieruchomości bez konieczności przyjazdu do Polski. Nasi hiszpańscy pracownicy doradzą przy wyborze odpowiedniej dla klienta inwestycji , która będzie spełniała wszystkie jego oczekiwania. Cały proces inwestycyjny przebiega przy pomocy pełnomocnictw dla naszych polskich pracowników, którzy w imieniu klienta dopełniają wszelkich formalności prawnych potrzebnych do nabycia/sprzedaży nieruchomości.

Doświadczenie, które zdobyliśmy w branży nieruchomości pozwoliło nam na wypracowanie technik niezbędnych do decyzji zakupowych inwestorów. Sposób w jaki przygotowujemy transakcje jest niewątpliwie unikalny na polskim rynku nieruchomości. Dajemy wyczerpującą informację o proponowanym produkcie, co sprawia, że firmy zagraniczne jak i krajowe nie mają wątpliwości co do intratności danej transakcji. Zdobyliśmy już zaufanie i uznanie największych firm developerskich i wciąż powiększamy grupę współpracujących z nami podmiotów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ul. Generała Zajączka 9A lok. 8C, Warszawa Żoliborz
Telefon: +48223974477
E-mail: greenfields@greenfields.pl
Web: www.greenfields.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)