Razem 31 083 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zajmujemy się WINDYKACJĄ i ODSZKODOWANIAMI,obsługa największej KANCELARII PRAWNEJ Radców Prawnych i Adwokatów w Polsce o europejskim standardzie,z oddziałami w LEGNICY, GDAŃSKU,KAMIENNEJ GÓRZE, WROCŁAWIU, KRAKOWIE,WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM oraz NIEMCZECH w ESSEN.*Nie pobieramy opłat wstępnych ani zaliczek, dokonujemy bezpłatnej oceny sprawy.Działamy w całej Polsce i za granicą.*POMAGAMY *OSOBOM*POSZKODOWANYM * w całej Polsce i za granicą-"Szkody górnicze,błędy medyczne,wypadki komunikacyjne,wypadki w pracy,wywłaszczenia,pożary,zalania. Niektóre sprawy przedawniają się po 10 latach,i nieważne,że otrzymałeś odszkodowanie,może było zaniżone.SPRAWDŹ !!! Nie pobieramy opłat wstępnych ani zaliczek, dokonujemy bezpłatnej oceny sprawy, a płacisz za uzyskane efekty dopiero po otrzymaniu odszkodowania,gdzie dochodzimy do negocjacji płatności. http://www.windykacjanaleznosci.info/
InterLex - kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Zagranica
Adres siedziby: Legnica ul.Jaworzyńska 261 59-220 Legnica
Telefon: +48667127830
E-mail: h.lach@interlex.pl
Web: www.windykacjanaleznosci.info
Pozostałe oddziały firmy InterLex
InterLex - Cała Polska
InterLex - Cała Polska
InterLex - Cała Polska
InterLex - Cała Polska
InterLex - Cała Polska
InterLex - Zagranica
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
  • Rok założenia, tradycja: 1995
  • Firma ma 150 pracowników
  • Zatrudniamy ponad 100 prawników, w tym tłumaczy przysięgłych, z bogatym doświadczeniem zawodowym. Pracujemy według europejskich standardów obsługi, aby sprostać wymaganiom KONTRAHENTÓW.
Zdjęcia i fotografie
InterLex - 1InterLex - 2InterLex - 3
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, psychologami, a nawet tłumaczami i lekarzami. Potrafimy zapewnić dla naszego Klienta fachową, rzetelną i kompleksową obsługę. Jest to personel z bogatym doświadczeniem zawodowym, odznaczający się dużym za
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
Współpracująca z nami kadra prawnicza - licząca przeszło - licząca przeszło 100 osób - każdego dnia uczestniczy w procesach na terenie całego kraju. Współpraca z najlepszymi daje gwarancję rzetelnego rozwiązania wszelkich problemów.
Oferta usług:
Specjalizujemy się w WINDYKACJI należności Pomagamy naszym klientom w kraju i za granicą w odzyskaniu należności.
Pozostałe działania i czynności:
Z naszych usług korzystały m.in. agencje rządowe, tj. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, czy też liczne firmy ubezpieczeniowe tj. Allianz, ADAC, DAS, Victoria, Concordia, HUK-Coburg i wiele innych.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)