Razem 30 866 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Szanowni Państwo


Jesteśmy obecnie wiodącym w Małopolsce Biurem Nieruchomości. Od 1997 roku, kiedy to firma została założona przez ojca i syna, dokładamy wszelkich starań aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Z początkowo małej firmy mieszczącej się przy ulicy Bałuckiego 12 w Krakowie staliśmy się w Małopolsce i Krakowie, jedną z największych firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.


Obecnie planowane są otwarcia następnych oddziałów. Naszym celem, w ciągu najbliższych lat, jest dostarczenie mieszkańcom Krakowa i bliższych oraz dalszych okolic jak najpełniejsze oferty nieruchomości oferowanych w tym rejonie. W dalszej ekspansji firmy nie zamierzamy skorzystać z systemu franchaisingu. Powyższa decyzja podjęta jest troską o jakość usług i chęć zachowania wartości wypracowanych pod szyldem GRUPA B12, czy Biura Nieruchomości „Bałuckiego12” i „Rynek Górny 12”.


Codziennie staramy się dostarczać Państwu najkrótszym czasie najświeższe oferty z lokalnego rynku, nie zapominając o rzetelności przekazywanych informacji. W tym celu w strukturze firmy istnieje rozdzielenie pomiędzy działem obsługi Klienta a działem realizacji transakcji.


Na dzień dzisiejszy w naszej firmie pracuje ponad 20 osób, głównie ludzi młodych. W naszym zespole znajdziecie Państwo oprócz pośredników w obrocie nieruchomościami, także: prawników, geodetów, architektów, zarządców nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych, czy doradców finansowych. Misją tego zespołu jest skuteczne i bezpieczne przeprowadzanie Klientów przez wszelkie zawiłości spraw związanych z kupnem i sprzedażą nieruchomości.


W naszej codziennej pracy korzystamy z doświadczenia Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, którego jesteśmy członkiem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Małopolskie
Adres siedziby: ul. Bałuckiego 12/9 Kraków 30-318
Telefon: +48123572757
Telefon 2: +48602150739
E-mail: edyta@b12.pl
Web: www.b12.pl
Osoby kontaktowe
  • Edyta Kalenicz
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)