Razem 30 784 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Biegasz? A może dopiero chciałbyś zacząć?
Jeśli tu trafiłeś, zapewne przynajmniej na jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco. Świetnie! Nie musimy więc przekonywać Cię do zalet biegania. Wydolniejsze serce i płuca, lepsze samopoczucie, realizowanie własnych ambicji, odreagowanie stresów, wreszcie to cudowne uczucie nieskrępowanej wolności podczas biegu… To wszystko pewnie już wiesz. Bieganie to indywidualny sport. Czy zastanawiałeś się jednak kiedyś, jakie korzyści daje bieganie w grupie? W klubie zrzeszającym takich samych pasjonatów, jak Ty? Klubie, w którym czysto sportowy wynik jest ważny, nawet bardzo, ale nigdy na priorytetowym miejscu?
Taki właśnie jest „Piast”. Wiek, płeć, poziom wytrenowania – to nieistotne. Mieszkamy w różnych dzielnicach Wrocławia i w jego okolicy. Od Leśnicy po Zakrzów, znamy tu każdą nadającą się do biegania ścieżkę. Łączy nas jedno - biegowa pasja.
Suma naszych doświadczeń jest naszą siłą. Tu żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Dlatego jest nam łatwiej razem. Książki, specjalistyczna prasa czy Internet – to wszystko pomocne źródła wiedzy, nic jednak nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu. Kiedy na początku lat 90-tych grupka zapaleńców rejestrowała formalnie WKB, nie było jeszcze Internetu. Dziś jesteśmy największym klubem biegacza w Polsce, a nasz żółto-czarny strój „Piasta” na stałe wrósł już w krajobraz polskich biegów. Nasi członkowie z powodzeniem startują w rozmaitych zawodach na terenie całego kraju, od zaśnieżonych szlaków Jakuszyc, po nadmorskie plaże w Jarosławcu. Dzięki nieocenionej pomocy naszych sponsorów sami organizujemy też imprezy biegowe we Wrocławiu i okolicy. Szanują nas za to i cenią. To dla nas powód do dumy, ale i wyzwanie na przyszłość. Chcemy być coraz lepsi, aktywniejsi, liczniejsi… To może być nasza wspólna przyszłość. Stale jesteśmy otwarci na nowe twarze.
Dołącz do nas!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 51-612 Wroclaw al.I.J. Paderewskiego 35
Telefon: +48713403334
Web: www.wkbpiast.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)