Razem 28 904 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
PHPU „AGRA” jest specjalistyczną firmą działającą na rynku krajowym od 1994r.
W swojej bogatej ofercie proponuje podmiotom gospodarczym kompleksowe usługi w zakresie bhp; ochrony ppoż., ratownictwa a także chemii technicznej i przemysłowej.
Jesteśmy przedstawicielami regionalnymi takich firm jak: „Faser”; „KZWM” ; „Bezalin”; „Lubawa”; „Wimed”; „Techem”; „Filter-Servise”; „Swed-Polexi”; „Anser”; „Carboautomatyka”;
Współpracujemy także z wieloma innymi firmami zajmującymi się podobnym zagadnieniem.
Od 2004 roku jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy BIG Arbeitsschutz GmbH i promujemy ich wyroby pod nazwą teXXor na terenie Polski a od kwietnia 2005 r. także na Litwie.
Dzięki współpracy z BIG możemy Państwu zaoferować wyroby ochrony osobistej a zwłaszcza ochrony rąk proponując ponad 350 rodzajów rękawic od najpospolitszych służących jako „druga” rękawica do specjalistycznych tzw. bezpyłowych. Proponujemy jako jedyni na rynku ponad 20 rodzajów rękawic spawalniczych.
Od roku 2006 jesteśmy także przedstawicielem jednej z najlepszych firm na świecie specjalizujących się w produkcji rękawic niemieckiej „Kachele-Cama Latex„ GmbH (KCL ).
Wspólnie z firmą KCL proponujemy dla zakładów produkcyjnych opracowanie oceny zagrożeń dla rąk występujących na poszczególnych stanowiskach pracy.

Dzięki naszej współpracy każda firma może wybrać sobie wyrób najbardziej jej odpowiadający i co najważniejsze nasze propozycje charakteryzują się umiarkowanymi cenami, a proponowane rękawice są jedne z najlepszych w Europie.

Od 2002 roku jesteśmy jedynymi producentami w Europie wkładów filtrujących na bazie suchego kwarcu AGRAFiltr®, które mogą być wykorzystane z powodzeniem w przemyśle jak i w gospodarstwie domowym do filtracji m.in. wody. Ich zaletą potwierdzoną badaniami przez niezależne laboratoria jest filtracja wody w sposób naturalny, a więc taki, jaki występuje samoistnie w przyrodzie bez ingerencji środków chemicznych i sztucznych reakcji fizycznych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Spichrzowa 1 , 67-200 Głogów
Telefon: +48768356106
Web: www.agrafiltr.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)