Razem 28 727 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Remit Pińkowski Sp. j. powstała w 1990 roku i specjalizuje się w zakresie sprzedaży łożysk tocznych i akcesoriów łożyskowych. Od kilku lat zaopatrujemy w łożyska i elementy związane z nimi największe zakłady przemysłowe w kraju - elektrownie i elektrociepłownie, stocznie, zakłady papiernicze, zakłady chemiczne, huty i inne zakłady przemysłowe.

Na polskim rynku znani jesteśmy przede wszystkim z umiejętności bardzo szybkiego dostarczania łożysk nietypowych, specjalnych i wielkogabarytowych. Czas dostawy na terenie Polski do każdego miejsca na terenie kraju nie przekracza zazwyczaj 24 godz., od momentu złożenia zamówienia. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić łożyska z zagranicy w czasie do 48 godzin.

Nasza firma zatrudnia profesjonalnie przeszkoloną kilkunastoosobową kadrę pracowniczą, która w każdej chwili służy pomocą w zakresie doboru i eksploatacji łożysk.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie przy ulicy Niklowej 13. Posiadamy także filie i samodzielnych przedstawicieli handlowych w Gorzowie Wielkopolskim, Świnoujściu, Katowicach i Zgorzelcu.

Będzie nam niezwykle miło jeśli uwzględnicie Państwo naszą firmę w swoich zapytaniach ofertowych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Niklowa 13, 70 747 Szczecin
Telefon: +48914608878
E-mail: remit@remit.com.pl
Web: www.remit.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)