Razem 28 727 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Albeco Sp. z o.o. to firma z tradycją i ugruntowaną pozycją na krajowym rynku łożysk. Istniejemy od 1989 r. i od samego początku nasze towary oferowaliśmy na terenie całego kraju. Z czasem, chcąc przybliżyć swoje biura do odbiorców otworzyliśmy oddział w Olsztynie który prowadzi również sprzedaż pasków klinowych oraz uszczelnień technicznych a następnie oddział w Katowicach.

Albeco to łożyska najlepszej jakości w największym asortymencie. >>> więcej o Albeco w folderze informacyjnym

Aby zapewnić stałe dostawy naszym Klientom współpracujemy z najwiekszymi koncernami łożyskowymi o światowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm ACCURIDE, AMES, BEGA, INA FAG, FLURO, HEPCO, LOCTITE, NTN, SNR, UKF , ponadto ściśle współpracujemy m.in. z firmami: ASAHI, GMN, EZO, IKS, >>>

By zagwarantować światowy poziom naszej oferty nieustannie pracujemy nad doskonaleniem i rozwojem umiejętności. Dzięki trzem oddziałom i ścisłej współpracy z innymi firmami handlowymi z powodzeniem dostarczamy towary na terenie całego kraju.

Wieloletnie doświadczenie, ustabilizowana pozycja oraz odpowiednio duża sprzedaż powoduje, że jesteśmy liderem w zakresie dostaw najwyższej jakości łożysk w Polsce.

Dowodem naszej rzetelności jest blisko 7000 kontrahentów zarówno w Polsce jak i na całym świecie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Południowa 72, 62-064 Plewiska k/ Poznania
Telefon: +48616245100
E-mail: e-kontakt@albeco.com.pl
Web: www.albeco.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)