Razem 29 440 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Bayer Sp. z o.o. samodzielnie reprezentuje na rynku polskim firmę Epurex Films GmbH & Co KG, należącą do koncernu Bayer AG oraz nie należący do niego Tronox Pigments International GMBH (biel tytanowa)
Bayer HealthCare
Kompleksowe rozwiązanie w sektorze zdrowia - wszystko pod jednym dachem.

Działalność Bayer HealthCare w Polsce obejmuje zarówno ochronę zdrowia ludzkiego, produkty weterynaryjne, jak i diagnostykę i farmację. Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych produktów służących ochronie zdrowia i profilaktyce zdrowotnej, gwarantujących wysoką jakość życia. Bayer HealthCare należy do wiodących producentów aparatów stosowanych w diagnostyce laboratoryjnej.
Bayer CropScience
Dział Środków Ochrony Roślin

Bayer CropScience oferuje pełną gamę niezawodnych i sprawdzonych produktów ochrony roślin uprawnych i sadów: zaprawy nasienne, herbicydy, fungicydy i insektycydy. Do ochrony roślin w uprawach amatorskich w domu i ogrodzie proponujemy produkty z linii "Twoja działka".
Bayer MaterialScience

BMS oferuje całą gamę najwyższej jakości produktów, które są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu, tam gdzie liczy się innowacyjność, jakość, ekologia i bezpieczeństwo pracy, np w przemyśle elektronicznym, samochodowym oraz AGD.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Al.Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa
Telefon: +48225723500
Web: www.bayer.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)