Razem 29 136 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witam Państwa serdecznie.
Nazywam się Andrzej Bączkowski prowadzę własną działalność gospodarczą od 2005 roku w różnych dziedzinach. Obecnie w pośrednictwie pod nazwą ABREN. Działalność jest zarejestrowana w UM w Grudziądzu w ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 021663/05. W 2007 roku przeniosłem działalność z Grudziądza do Bydgoszczy.
Z urodzenia jestem grudziądzaninem. Studia wyższe odbyłem na dawnej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszcz, na kierunku Nauki Społeczne w specjalności administracja samorządowa.
Pośrednikiem jestem od czerwca 2008 roku, nr licencji zawodowej 8154. Ukończyłem Studia Podyplomowe w dwóch specjalnościach związanych z nieruchomościami: pośrednictwo w obrocie i zarządzania na warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Posiadam, zgodnie z obowiązkiem określonym w art. 181, ust. 3 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity Dz. U. Nr 46 z 2000 roku) obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC za szkody, które mogą wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa - polisa PZU SA nr 6563/D8/155/2010.
Jestem członkiem bydgoskiego Stowarzyszenia Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Batorego 2.
Jestem nowym pośrednikiem w nowym biurze, ale działam również "po nowemu". Usługi świadczę z troską o klienta. "Gram w otwarte karty". WSPÓŁPRACUJĘ - to właściwe słowo.
ABREN jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Świadczącą szeroką gamę usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Najważniejszą ideą przyświecającą nam w naszej pracy jest świadczenie usług w taki sposób i z taką jakością, jakich sami chcielibyśmy doświadczać w kontaktach z innymi partnerami w biznesie. Co to oznacza w praktyce?
Po pierwsze, działamy z dbałością o bezpieczeństwo klienta i wszystkich jego transakcji, dokładając szczególnej troski do strony prawnej naszej działalności. Klient jest naszym partnerem, dlatego pragniemy perfekcyjnie realizować jego oczekiwania. Aby temu sprostać, w ABREN podnosimy stale swoje kwalifikacje, współpracujemy z profesjonalistami z wielu pokrewnych dziedzin (prawo, finanse, itp.) Monitorujemy rynek nieruchomości, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami. Każdą transakcję realizujemy w ścisłej współpracy z klientem, z zachowaniem fundamentalnych zasad wzajemnego poszanowania.
Po drugie, to, co odróżnia ABREN od innych, być może bardziej doświadczonych biur, to pasja, z jaką podchodzimy do pracy, entuzjazm i wyobraźnia. Staramy się robić to, co sprawia nam przyjemność. Jeżeli przy tym wszyscy możemy zarobić na życie, nie szkodząc innym, to jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi. Największą satysfakcją dla nas jest pomoc naszym klientom w znalezieniu wymarzonego domu, mieszkania, lokalu lub terenu pod inwestycje. W tym rozumieniu nasze biuro jest „inne” i tą „innością” chcielibyśmy zarazić wszystkich.
U nas będziecie Państwo zawsze mile widzianymi Gośćmi, nie tylko Klientami.
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz naszego biura w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 60.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Kujawsko-pomorskie
Adres siedziby: Dworcowa 60
Telefon: +48605241124
Telefon 2: 0523222932
E-mail: biuro@abren.com.pl
Web: www.abren.com.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Zdjęcia i fotografie
ABREN - 1
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)