Razem 29 626 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Agencja “Why not” bazuje na harmonii przeciwieństw. Łączymy doświadczenie i umiejętności zdobyte w mediach, agencjach reklamowych i eventowych oraz wyobraźnię i spontaniczność artystyczną. Nie wyważamy otwartych drzwi, ale sypiemy pomysłami jak z rękawa. Dlaczego nam nie zaufać? Why Not?
Co robimy:
• Silna marka: Zajmujemy się budową marki od fundamentów aż po dach. Pozycjonowanie, rozpoznawalność w natłoku firm i produktów, spójność przekazu graficznego oraz identyfikacja wizualna firmy to specjalność naszego zakładu.
• Jak mówić, by nas słyszano? Opracowujemy strategię komunikacji marek i produktów. Tworzymy zarówno kampanie ATL, jak i BTL.
• Żeby się działo!!! Organizujemy eventy, wydarzenia specjalne i imprezy integracyjne. Wychodzimy poza standardowe rozwiązania, korzystając również z konwencji happeningów i flash mobów.
• Przejrzyście i z polotem: Tworzymy strony internetowe firm i produktów, witryny sklepów intenetowych, swobodnie poruszamy się w dziedzinie designu, grafiki komputerowej, fotografii reklamowej i artystycznej oraz technik audiowizualnych. Potrafimy, używając technik animacji trójwymiarowej, stworzyć w świecie wirtualnym realne obrazy produktów
•Tradycja i nowoczesność: Nie uważamy, że internet i trójwymiarowa grafika to gwoździe do trumny tradycyjnych form reklamy jak np. billbordy czy reklamy prasowe. Wręcz przeciwnie! Jesteśmy przekonani, że należy wykorzystywać wszystkie narzędzia, by skutecznie docierać do każdej grupy odbiorców.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Wernyhory 36 lok.7 02-727 Warszawa
Telefon: +48604412345
E-mail: biuro@whynot.pl
Web: www.whynot.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Zdjęcia i fotografie
Why Not - 1
Przegląd konkretnych produktów i usług
Oferta usług:
Tworzenie kampanii ATL i BTL, budowanie marki - tworzenie identyfikacji wizualnej firmy, organizacja eventów, imprez integracyjnych, tworzenie stron internetowych firm i produktów oraz witryn sklepów internetowych.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)