Razem 28 919 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma powstała w 2002 roku, prowadzimy 3 kwiaciarnie o łącznej powierzchni blisko 300 m2, zatrudniamy 9 osób, które są zawsze gotowe do tego aby Państwu pomóc. Oprócz zawsze świeżych, wysokiej jakości kwiatów ciętych naszą dumą są bukiety, wykonywane przez florystki z wieloletnią praktyką. Kompozycje kwiatowe układane są w oparciu o najnowsze trendy florystyczne. W ich wykonanie wkładamy wiele uczucia i własnej inwencji, dzięki temu są one tak niepowtarzalne.

Proponujemy Państwu również kompleksową obsługę imprez weselnych: od doboru bukietu ślubnego, stylizacji stroju panny młodej po wystrój samochodu, dekorację kościoła oraz wystrój sali weselnej. Nasze bukiety ślubne wykonane są z ogromną precyzją, a cechuje je wyjątkowa oryginalność i finezja.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług: już dzisiaj nasz trud owocuje wieloma stałymi i zadowolonymi klientami. Nieustannie się rozwijamy, uczestniczymy w pokazach florystycznych i targach, aby zaskakiwać Państwa coraz to nowszymi pomysłami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Gniezno,62-200 Mieleszyn, Popowo Ignacewo
Telefon: +48507-128-939
E-mail: kwiaciarnia@planetakwiatow.pl
Zdjęcia i fotografie
Kwiaciarnie Planeta Kwiatów - 1Kwiaciarnie Planeta Kwiatów - 2Kwiaciarnie Planeta Kwiatów - 3
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)