Razem 29 454 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Lemon Travel jest biurem podróży sprzedającym oferty tylko sprawdzonych i rzetelnych touroperatorów działających na polskim rynku od wielu lat. Gwarantujemy wysoką jakość usług i bezpieczeństwo naszych
klientów podczas wyjazdów wypoczynkowych. Każda z firm posiada odpowiednie zezwolenia, licencje i ubezpieczenia niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej.

Nasza baza ofertową zawiera zróżnicowane propozycje dla każdej grupy klientów. Najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne gwarantują Państwu, że każdego dnia na naszych stronach prezentowanych jest klika tysięcy ofert w kilkuset tysiącach terminów.

W naszym serwisie znajdziesz również bilety lotnicze do każdego zakątka świata. Tradycyjne i tanie linie lotnicze - są dostępne pod jednym adresem. Nasz serwis umożliwia ponadto zakup biletów autokarowych relacji
międzynarodowej. Zapłacisz za nie kartą kredytową lub przelewem on-line.

Biuro Podróży Lemon Travel oferuje również przewozy autokarowe. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną krajową i zagraniczną obsługę transportową imprez turystycznych, wyjazdów firmowych i prywatnych. Oferujemy nowoczesne i luksusowe autokary, busy i limuzyny, które możemy podstawić w każde miejsce w Polsce. Zapewniamy doskonały stan techniczny pojazdów i najlepszych kierowców.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Gdynia,Horyda 15,81-185
Telefon: +48(58)665-92-35
Telefon 2: +48602-729-190
E-mail: biuro@lemontravel.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)