Razem 26 481 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Salon ślubny Bianka służy dobra radą i miła obsługa. Staramy się zapewnić przyszłej pannie młodej fachowe doradztwo w wyborze sukienki oraz dodatków ślubnych, które będą całkowitym wypełnieniem jej wyglądu i wpłyną na to że poczuje się w dniu ślubu wyjątkowo. Prezentowane przez nas kolekcje sukien ślubnych i wszelkiego rodzaju dodatków są połączeniem tradycji i nowoczesności, a zarazem dobieramy je opierając się na sugestiach naszych klientów. Prowadzimy sprzedaż limitowanych kolekcji, gdzie sukienki zdobione są kryształami Swarovskiego i perłami, z pięknymi haftami oraz koronkami. Jako fachowcy służymy dobrymi radami dla młodych par oczekujących na najważniejszy dzień w swoim życiu, dzień swojego ślubu.

W naszej firmie pracują młode prężne osoby, posiadamy doświadczone zaplecze krawieckie pracujące z pasją. Suknie znajdujące się w naszym salonie to wyroby zgodne z najnowszymi trendami mody i najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 83-200Starogard Gdański, Aleja Armii Krajowej 4
Telefon: +48500484950
Telefon 2: +48503705801
E-mail: biankaf@wp.pl
Zdjęcia i fotografie
Salon Ślubny Bianka Sklep, Komis, Wypożyczalnia - 1Salon Ślubny Bianka Sklep, Komis, Wypożyczalnia - 2Salon Ślubny Bianka Sklep, Komis, Wypożyczalnia - 3
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)