Razem 30 153 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Biuro tłumaczeń ITG International Translators Group stanowi zespół najlepszych i najbardziej doświadczonych tłumaczy na polskim rynku.

Doświadczenie naszych tłumaczy poparte jest wieloletnią praktyką i licznymi certyfikatami. Świadczy o tym współpraca z licznymi instytucjami finansowymi, ambasadami wielu krajów świata, delegacjami rządowymi, światowymi korporacjami oraz kancelariami prawnymi i notarialnymi.
Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych w popularnych jak i nietypowych językach. Na polskim rynku jesteśmy młodą, acz dynamicznie rozwijającą się firmą, gruntującą sobie bardzo silną pozycję.

Charakteryzuje nas rzetelność i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. W celu zachowania najwyższej jakości świadczonych usług współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami specjalizującymi się w różnych dziedzinach. Tłumacze są przydzielani do zlecenia indywidualnie, a nad poziomem tłumaczenia czuwa dział kontroli jakości.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami związanymi z handlem zagranicznym i przemysłem. Pracujemy na rzecz spółek giełdowych, biur maklerskich, dystrybutorów i producentów, kancelarii prawnych i notarialnych jak również wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla biznesu, tekstach o charakterze technicznym, medycznym, ekonomicznym i prawnym. Proponujemy przekład w ponad 40 językach, ze szczególnym uwzględnieniem języków europejskich.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 00-052Warszawa,Świętokrzyska 18/117
Telefon: +480-228299217
Telefon 2: +48513100244
E-mail: biuro@e-itg.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)