Razem 28 398 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
F.U.H. Dambe Pati, to nowoczesny salon kosmetyczny, który spełni wymagania wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Założony przez Patrycję Czarnik w 2008 roku, w Krakowie, w szybkim tempie wpisał się w mapę najlepszych salonów kosmetycznych w Małopolsce. W salonie tym możesz całkowicie odmienić swoje oblicze, nie bojąc się odważnych metamorfoz.
Bazując na doświadczeniu oraz wciąż się rozwijając polecam Państwu swoje usługi w zakresie:
- Stylizacja paznokci, zabiegi upiększające całego ciała, zabiegi lecznicze, zwalczanie cellulitu, masaż, manicure, pedicure, depilacja.
- Makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny (w tym także makijaż próbny), służbowy, sylwestrowy, do sesji fotograficznych monochromatycznych i kolorowych, body painting i face painting; fantazje i metamorfozy, projekty indywidualne oraz nauka makijażu.
- Wizaż kompleksowy ślubny: makijaż próbny oraz ślubny, asysta sesji zdjęciowej (poprawki makijażu) oraz opcjonalnie stylizacje ślubne.

Specjalizuję się w obsłudze wizażowej sesji fotograficznych. Zajmuję się także obsługą makijażową sesji zdjęciowych, pokazów, castingów i imprez.

W ramach indywidualnych konsultacji polecam swoje usługi z zakresu analizy kolorystycznej i stylizacji, pełnej opieki stylistycznej, nauki makijażu, a także kreowania wizerunku

W pracy wykorzystuję kosmetyki selektywne znanych firm.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kraków os. Kombatantów 7a
Telefon: +48666-862-044
E-mail: jovanka.makeup@gmail.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)