Razem 27 654 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Waller Polska Sp. z o.o. jest producentem najnowszej generacji kosmetyków Perfect Lady do przedłużania i stylizacji paznokci metodą akrylową i żelową. Wszystkie nasze kosmetyki są wytwarzane w Wielkiej Brytanii na bazie komponentów z USA. Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom stylistek oraz ich klientek stworzyliśmy linię kosmetyków profesjonalnych Blue Collection opartą na najbardziej zaawansowanej formule bezkwasowej dostosowanej do najnowszych tendencji w modelowaniu paznokci. Z dumą prezentujemy Państwu nasze produkty tworzące kompletny system pielęgnacyjny wykorzystujący wieloletnie doświadczenia zdobyte najpierw na rynku amerykańskim, a potem europejskim.

System Perfect Lady został przetestowany zarówno przez duże salony piękności, jak też mniejsze gabinety kosmetyczne. Od profesjonalistów otrzymał najwyższe noty wśród produktów istniejących na rynku. Do stosowania naszych produktów przekonała ich wysoka jakość i wydajność oraz długa trwałość i przystępna cena.

Chcemy także, aby usługi świadczone przy zastosowaniu naszych materiałów były na najwyższym poziomie. W tym celu opracowaliśmy system szkoleń Perfect Lady. Nasi instruktorzy oraz współpracujące z nami ośrodki szkoleniowe i szkoły kosmetyczne są do Państwa dyspozycji.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego nasi przedstawiciele i konsultanci docierają do Państwa osobiście. Stworzyliśmy i wciąż rozbudowujemy sieć dystrybucji naszych produktów. Nasze produkty są znane i cenione nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy. Jesteśmy obecni na wszystkich ważniejszych imprezach targowych oraz organizujemy zamknięte prezentacje i pokazy klubowe. Wspólnie z naszymi Partnerami budujemy markę Perfect Lady i umacniamy jej wizerunek na rynku kosmetyków profesjonalnych. Temu celowi służy również idea sieci Salonów Patronackich i Salonów Stylizacji Paznokci Perfect Lady w systemie franchisingowym. Tworzymy w ten sposób nowe miejsca pracy, dając naszym Partnerom satysfakcję samorealizacji w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, gwarantując jednocześnie naszym logo wykonywanie zabiegów stylizacji i zdobienia paznokci na najwyższym poziomie.

Zapraszamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w Klubie Perfect Lady, którego celem jest wzajemna pomoc w rozwiązywaniu problemów i podnoszenie kwalifikacji poprzez wymianę doświadczeń.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 80-557 Gdańsk Załogowa 6
Telefon: +48(058)3431636-38
Telefon 2: +48608-430-406
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)