Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Oberża Podkowa oferuję kompleksowe imprezy plenerowe. Nasza oferta gastronomiczna skierowana jest do grup zorganizowanych. Oberża Podkowa to stylowa restauracja regionalna - zarówno w kuchni, jak i wnętrzu (dom z tradycjami z 1904 r). Nasze usługi świadczymy dla Państwa już ponad 5 lat.

W Oberży menu znajdą Państwo potrawy kuchni polskiej oraz kuchni "fusion" (duży wybór dań z jagnięciny, dziczyzny, drobiu, wołowiny, wieprzowiny, ryb). Specjalnością lokalu są ryby bałtyckie oraz ryby polskich rzek i jezior. Serwujemy domowe zupy oraz ciasta własnego wypieku. Każde zamówienie realizowane jest z wyjątkową starannością przez kucharzy o wysokich kwalifikacjach zawodowych - członków Stowarzyszenia Kucharzy Polskich. Nasz lokal zrzeszony jest w Beskidzkiej Izbie Turystyki.

Oberża Podkowa usytuowana jest w Bystrej , przy głównej drodze na Szczyrk (droga nr 942), która jest położona równolegle do ulicy Żywieckiej, prowadzącej w kierunku Żywca i przejścia granicznego w Zwardoniu. Lokal znajduje się 6 km od centrum Bielska-Białej. Z Bielska prowadzi do nas droga dwupasmowa.

W okresie letnim niewątpliwą atrakcją Oberży jest duży, piękny ogród z dwustu miejscami siedzącymi, w którym można zjeść posiłek w otoczeniu żywych zwierząt. Między stolikami spacerują kozy, barany, indyki, gołębie oraz drób ozdobny wszelkiej maści. Dzieci mogą podkarmić stado świnek morskich na wybiegu. W wolierach znajdują się papugi, bażanty i kawka. A zza płotu będą obserwować Państwa nasze ciekawskie strusie.

W ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz zadaszony parkiet , który latem zamienia się w scenę. Organizujemy na niej koncerty, występy zespołów dziecięcych, regionalnych, konkursy , dancingi i dyskoteki. Scena wykorzystywana jest również do prezentacji multimedialnych (szkolenia, wykłady). Scena może być również do Państwa dyspozycji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 43-360 Bystra Wyzwolenia 2
Telefon: +48(033)497-38-21
Telefon 2: +48606-693-565
E-mail: biuro@oberzapodkowa.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)