Razem 25 237 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
PANOgrafik zajmuje się panoramiczną wizualizacją przestrzeni. Wykonujemy zdjęcia panoramiczne 360° na 180° oraz wirtualne wycieczki czyli kilka panoram połączonych w duża prezentacje umożliwiająca zwiedzanie obiektów i przestrzeni.
CO TO WŁAŚCIWIE JEST ?
Panoramy 360 ° dzięki zastosowanej technologii flash możecie Państwo zaprezentować miejsca lub przestrzeń i sprawić, żeby oglądający poczuł się jak byłby tam osobiście. Patrząc na panoramy odnosi się wrażenie realnego przebywania w sfotografowanym miejscu przy jednoczesnej możliwości ?rozglądania się? we wszystkich kierunkach. To wszystko bez wychodzenia z domu. Wykorzystując wirtualne panoramy 360 zwiększysz skuteczność sprzedaży, bądź prezentacji Twoich usług i produktów, które oferujesz. Panoramy pomagają naszym partnerom w znalezieniu klientów.

Wirtualne wycieczki dają możliwość swobodnego, interaktywnego zwiedzania wybranych miejsc, pomieszczeń poruszając się z jednego punktu do drugiego. Wirtualny spacer umożliwia klientom sprawdzenie w jednej chwili za pomocą internetu jak będzie wyglądał hotel, restauracja lub nieruchomość, którą się interesują i chcieliby lepiej obejrzeć. Zarówno w środku jak i na zewnątrz. Mogą odbyć wirtualną wycieczkę, przechadzając się korytarzami, zaglądając do wszystkich pokoi i innych pomieszczeń. Daje im to nieporównywalne wrażenie którego nie zastąpią tradycyjne zdjęcia bądź inne prezentacje.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 04-388 Warszawa Grochowska 86b
Telefon: +48784474465
Telefon 2: +48(22)8100729
E-mail: panografik.pl@gmail.com
Web: www.panografik.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)