Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, aczkolwiek naszą przygodę z meblami kuchennymi zaczęliśmy już wcześniej pracując przy projektowaniu,sprzedaży i produkcji mebli kuchennych w kraju jak i za granica.

Nasze kuchnie powstają w zakładzie stolarskim w Warłowie koło Dobrodzienia. Początkowo wykonywaliśmy głównie usługi montażu mebli jednak nasza działalniść szybko poszerzyła się o projektowanie,doradztwo i sprzedaż mebli kuchennych,sprzetu ADG,akcesorii meblowych.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę projektantów i stolarzy którzy korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych aby sprostać wymaganiom klientów. Meble dopasowywane są do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Mamy nadzieję, że meble dopasowane do Państwa mieszkań to o wiele lepszy wybór niż meble zakupione w gotowych zestawach w sklepie.

Nasze meble sprzedajemy nawet za granicę, gdzie cieszą sie dużym powodzeniem u wymagających klientów,którym zależy na nieszablonowym i indywidualnym podejściu w urządzaniu swoich wnętrz.

Decydując się na nasze produkty i usługi możesz być pewien naszego zaangażowania w powierzone nam zadania. Gwarantujemy wysoka jakość naszych produktów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warłów ul. Lipowa 22
Telefon: +48343510853
Fax: +48343510853
E-mail: salon@swiatkuchni.com.pl
Web: www.swiatkuchni.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)